رونمایی از اپلیکیشن چند زبانه “پات” – اخبار مالی

رونمایی از اپلیکیشن چند زبانه “پات”

102
0
اشتراک گذاری :
رونمایی از اپلیکیشن چند زبانه "پات"

اخبار مالی-نسخه جدید اپلیکیشن پات با قابلیت پشتیبانی از زبان های انگلیسی، آذری و عربی در حضور اصحاب رسانه و مدیران ارشد شرکت کارت اعتباری ایران کیش رونمایی شد‌.

صادق فرامرزی مدیر عامل این شرکت گفت: پات تنها اپلیکیشن چندزبانه بین المللی است و از امروز در تمام شهرهای کشور با توجه به قومیت هر منطقه تبلیغات را برای پات انجام می دهیم.

شهره آقابابایی مدیر پروژه پات در ادامه این مراسم به ارائه آماری از اپلیکیشن پات پرداخت و گفت:  پات تنها اپلیکیشنی است که این امکان را برای افراد نابینا فراهم کرده  تا آن ها هم بتوانند از امکانات پات مانند سایر کاربران استفاده کنند.

وی در ادامه به آمار کاربران اپلیکیشن پات اشاره کرد و افزود: در حال حاضرمنوی پذیرندگان پات فعال شده است و ۲۳۴۰۰۰ هزار پذیرنده پایانه های فروشگاهی این شرکت کاربر این اپلیکیشن هستند و از طریق پات می توانند درخواست هایشان را به شرکت منتقل کنند و حتی گزارش ریز تراکنش دریافت کنند.

مدیر پروژه پات اضافه کرد:اپلیکیشن پات را دو سال پیش رونمایی کردیم ولی در سال ۹۶ تمرکز جدی تری بر روی آن صورت گرفت. همچنین از تیرماه سال جاری هر ماه یک سرویس جدید به اپلیکیشن پات اضافه شده است که می توان به رونمایی از نسخه IOS پات، انتقال وجه کارت به کارت، درخواست موجودی و پات سلامت اشاره کرد .در حال حاضر ۲۰ بانک به عنوان مبدا در اپ پات حضور دارند.

آقابابایی افزود: در روزهای نخست بهمن ماه جز اولین pspهایی بودیم که توانستیم درخواست موجودی را در اختیار کاربران پات بگذاریم.

او در خصوص تاثیر کمپین تبلیعاتی این شرکت در رشد اپلیکیشن پات گفت: کمپین تبلیغاتی در سال ۱۳۹۶ حول پات شکل گرفت و این کمپین منجر به دستیابی به نتایج خوبی شد. در دو سه ماه اخیر در تعداد کاربران و در تعداد تراکنش ها رشد ۱۳۰ درصد رو تجریه کردیم. پیش بینی می کنیم در اواسط سال ۹۷ جز سه برند برتر نرم افزارهای موبایل باشیم.

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید