فاینکس پاتوق عرضه خدمات اهالی بازار سرمایه است – اخبار مالی

فاینکس پاتوق عرضه خدمات اهالی بازار سرمایه است

176
0
اشتراک گذاری :
فاینکس پاتوق عرضه خدمات اهالی بازار سرمایه است

اخبار مالی-علی سعیدی با تاکید بر اینکه روند توسعه ای نمایشگاه در این سالها کاملا مشهود است،گفت: امید است نمایشگاه ها هر ساله شاهد افزایش تعداد مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان باشد.

عضو سابق هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار ابراز امیدواری کرد فاینکس هر ساله شاهد افزایش تعداد مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان باشد و گفت: افزایش مستمر بازدیدکنندگان فاینکس در سال های گذشته نشان دهنده موفقیت این رویداد است.

علی سعیدی ، عضو سابق هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهاداردر خصوص برگزاری فاینکس یازدهم گفت: نمایشگاه های تخصصی از جمله فاینکس همواره محلی برای عرضه خدمات و  بازاریابی است و به همین دلیل از اهمیت خاصی برخوردار هستند.

مشاور رییس سازمان بورس و اوراق بهادار، با بیان اینکه نمایشگاه بورس، بانک و بیمه زمینه آشنایی بیشتر بازدیدکنندگان با بورس را فراهم می کند گفت: این نمایشگاه مجالی برای صنعت خدمات مالی کشور است تا در این بازه آخرین و جدیدترین دستاوردهای خود را عرضه کنند.

سعیدی با اشاره به اینکه هر تعداد نهاد مالی در بازار سرمایه فعال باشد، اما مردم آنها را نشناسند، وجود آنها بی نتیجه است، گفت: یکی از ویژگی های اصلی فاینکس، گردهمایی اهالی بازار سرمایه است. به قولی می توان فاینکس را پاتوقی برای اهالی بازار سرمایه دانست که خدمات خود را عرضه می کنند.

عضو سابق هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان اینکه تمام بخش های مالی کشور اعم از بازار پول، سرمایه و بیمه خدمات مختلف، متنوع و پیچیده عرضه می کنند و دریافت کنندگان و مخاطبان این خدمات بالطبع نیاز به آشنایی بیشتر با این بازارها دارند، گفت: بدون فرهنگ سازی آشنایی حاصل نمی شود لذا بهره برداری از ابزار های فرهنگ سازی همچون فاینکس ضرروت امروز بازارهای مالی است.

وی تاکید کرد: اگر نهادهای اقتصادی و مالی کشور تنها در محل شرکت خود فعالیت کنند ممکن است مردم آگاهی عمیقی  از وجود و کارکرد آنها پیدا نکنند.

سعیدی نمایشگاه را محل عرضه خدمات و معرفی شرکت ها دانست و گفت: در فاینکس فضای رقابتی بهتری شکل میگیرد.

وی معتقد است بدون برگزاری این نمایشگاه تخصصی ممکن است تنها یک یا دو نهاد مالی در میان آحاد جامعه شهرت داشته باشند در حالی که در نمایشگاه همه فعالان بازار حضور دارند و مردم در فضای نمایشگاه حق انتخاب دارند و این موضوع باعث رقابت سالم نهادها نیز می شود.

سعیدی درباره ۱۰ دوره نمایشگاه تخصصی بورس، بانک و بیمه گفت: هر کدام از این دوره ها ویژگی خاص خودشان را داشتند و نمی توان گفت کدام سال نمایشگاه بهتر بود اما امیدوارم فاینکس یازدهم نسبت به سایر دوره ها از اثر بخشی بیشتری برخوردار باشد.

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید