پاسخگویی به ثامنی ها در بانک انصار – اخبار مالی

پاسخگویی به ثامنی ها در بانک انصار

208
0
اشتراک گذاری :
پاسخگویی به ثامنی ها در بانک انصار

پاسخگویی به ثامنی ها در بانک انصار

اخبار مالی-بانک انصار در اطلاعیه ای که به سازمان بورس اوراق بهادار ارائه کرد، توضیح داد که از این پس کلیه امور و خدمات بانکی سپرده گذاران موسسه اعتباری ثامن را از امروز ۱۵ اردیبهشت ۹۷ و همزمان با نصب تابلوی بانک انصار بر شعب این موسسه بر عهده گرفته است.

بانک انصار در این اطلاعیه ضمن اعلام این مطلب خاطر نشان کرد که آثار درآمد و هزینه ای این اتفاق تا زمان انجام تشریفات قانونی ادغام بر عهده موسسه ثامن بوده و از این رو تاثیری بر درآمد سهام بانک انصار نخواهد گذاشت.

بنابرگزارش اخبار مالی بحث ادغام بانک انصار، بانک مهر اقتصاد و موسسه اعتباری ثامن که از مدت ها پیش مطرح شده بود، رسما از ۱۵ اردیبهشت ۹۷ آغاز شد و با توجه به نصب تابلوی بانک انصار بر سر در شعب موسسه اعتباری ثامن در سراسر کشور، مسجل شد که نام بانک جدید حاصل از این ادغام “انصار” خواهد بود.

گفتنی است در حال حاضر بانک انصار ۶۰۰ شعبه، بانک مهر اقتصاد ۸۰۰ شعبه و موسسه اعتباری ثامن نیز ۶۰۰ شعبه در سطح کشور دارند و باید دید آیا پس از ادغام تمام این ۲هزار شعبه تحت عنوان بانک انصار به ارائه خدمات بانکی خواهند پرداخت یا برنامه تعدیل شعب در راه است. /اخبار مالی

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید