افزایش ۹۰ درصدی سود حاصل از تسهیلات اعطائی بانک گردشگری – اخبار مالی

افزایش ۹۰ درصدی سود حاصل از تسهیلات اعطائی بانک گردشگری

98
0
اشتراک گذاری :
افزایش 90 درصدی سود تسهیلات اعطائی بانک گردشگری

اخبار مالی- طبق گزارش های مالی بانک گردشگری در سال مالی ۹۶ این بانک در زمینه سود و وجه التزام تسهیلات اعطایی رشد ۹۰ درصدی را تجربه کرده و این رقم که در سال ۹۵ مبلغ ۱۴ هزار و ۸۶۴ میلیارد ریال بوده در سال ۹۶ به مبلغ ۲۸ هزار و ۲۸۳ میلیارد ریال رسیده است.

طبق صورت های مالی سال ۹۶ این بانک جمع درآمدهای مشاع با رشد ۵۹ درصدی نسبت به سال مالی ۹۵ به مبلغ ۳۲ هزار و ۲۲۸ میلیارد ریال رسیده و درآمد حاصل از کارمزد با افزایش ۸۰ درصدی به مبلغ ۴۲۲ میلیارد ریال رسیده است. ضمن این که از محل مبادلات ارزی مبلغ ۱۵ میلیارد و ۳۶۹میلیون ریال سود کرده که در مقایسه با سال مالی ۹۵ با رشد چشمگیر ۵۴۹ درصدی همراه شده است.

به گزارش اخبار مالی این بانک ۶ هزار میلیارد ریالی در اطلاعیه ای که روز ۱۷ اردیبهشت ۹۷ در سامانه کدال منتشر شد، اعلام کرد که قصد دارد اموال مازاد خود را به فروش رسانده و متقاضیان می توانند در مهلت پنج روز پس از نشر آگهی جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارایه پیشنهاد خود به نشانی ستاد مرکزی بانک گردشگری مراجعه کنند.

این اموال شامل : ۱-ملک زمین-تهران، لواسان، احمد آباد لواسان کوچک، بلوار امام خمینی، کمربندی انتهای کوچه تختی ۲- ملک باغ-تهران، نیکنامده لواسان بزرگ – جاده سد لتیان نرسیده به دوراهی نیکنامده ۳- ساختمان نیمه کاره مسکونی-سیرجان، خیابان ولیعصر، نبش خیابان شهید فلاحی ۴- ساختمان مسکونی-تبریز، چای کنار، روبروی شهرداری منطقه یک، پلاک ۷ ۵- ساختمان نیمه کاره مسکونی- محمود آباد، بلوار معلم، جنب هتل ساینا ۶- ملک تجاری- کرمان، خیابان جمهوری اسلامی جنب پاساژ گلستان می شود.

بررسی های اخبار مالی از گزارش عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ فروردین ۹۷  بانک گردشگری نشان می دهد که درآمد تسهیلات اعطائی بانک در این ماه  مبلغ  ۳,۲۶۰ میلیارد ریال بوده و سود سپرده های سرمایه گذاری طی ماه هم مبلغ ۴,۱۴۱ میلیارد ریال به ثبت رسیده است./ اختصاصی اخبار مالی

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید