سود شرکت آسان پرداخت پرشین ۳۸ درصد رشد کرد – اخبار مالی

سود شرکت آسان پرداخت پرشین ۳۸ درصد رشد کرد

96
0
اشتراک گذاری :
سود شرکت آسان پرداخت پرشین 38 درصد رشد کرد

اخبار مالی- بنا بر صورت های مالی ۱۲ ماهه منتهی به سال ۹۶ شرکت آسان پرداخت پرشین، این شرکت سود خالص خوددر سال مالی یاد شده را ۳۸ درصد افزایش داده است.

این شرکت در طول سال مالی ۹۶ مبلغ ۳۸ هزار و ۳۵۸ میلیارد ریال به عنوان درآمدهای عملیاتی در حساب های خود ثبت کرده که در مقایسه با سال مالی ۹۵ با رشد ۲۹ درصدی همراه شده است.

همچنین سود خالص این شرکت با افزایش ۳۸ درصدی به مبلغ ۲۵۵۱ میلیارد ریال رسیده و سود انباشته شرکت نیز با رشد ۲۵ درصدی به مبلغ ۲۲۶۱ میلیارد ریال رسیده است.

این شرکت ۲هزار میلیاردریالی که در سال مالی ۹۵ درآمد هر سهم را ۹۲۳ ریال محقق کرده بود، در سال مالی ۹۶ این درآمد را به مبلغ ۱۲۷۶ ریال به ازای هر سهم رساند و رشد ۳۸ درصدی سود سهام را ثبت کرد.

بنابر بررسی های اخبار مالی از صورت های مالی این شرکت، موجودی نقد رشد ۵۱ درصدی را به همراه داشته و به مبلغ ۳۲۶ میلیارد ریال رسیده و جمع دارایی های شرکت هم مبلغ ۷۶۵۸ میلیارد ریال به ثبت رسیده که با رشد ۴۸ درصدی در مقایسه با سال مالی ۹۵ همراه شده است.

گفتنی است آخرین قیمت هر سهم شرکت مبلغ ۱۷ هزار و۹۶۵ریال اعلام شده و نسبت قیمت به درآمد هر سهم آن ۱۴٫۰۷ است./ اختصاصی اخبار مالی

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید