مشارکت بانک پارسیان در هوشمند سازی مدارس – اخبار مالی

مشارکت بانک پارسیان در هوشمند سازی مدارس

62
0
اشتراک گذاری :
مشارکت بانک پارسیان در هوشمند سازی مدارس

اخبار مالی- بانک پارسیان، ۱۰۰۰ دستگاه سیستم های رایانه ای خود را به سازمان تجهیز و نوسازی مدارس اهدا کرد

بانک پارسیان درادامه برنامه های حمایتی خود از موسسات و انجمن های حمایتی، تعداد ۱۰۰۰ دستگاه سیستم های یارانه ای خود را به سازمان تجهیز و نوسازی مدارس، اهدا کرد.

بر اساس این گزارش بانک پارسیان در سال ۹۶ طی دو مرحله تعداد ۱۰۰۰ دستگاه کیس و مانیتور به همراه کیبورد و موس را به سازمان تجهیز و نوسازی مدارس اهدا کرده است.

بانک پارسیان با توجه ویژه به فراهم آوردن زیرساخت‌ها و زمینه‌های لازم برای نقش آفرینی مدارس به‌عنوان کانون و محورکسب تجربیات پرورشی و آموزشی را مد نظر داشته و در بازه های زمانی گوناگون در تجیهز و تکمیل ساختمان و یا تجیهزات آموزشگاه های کشور مشارکت کرده است .

بنابرگزارش اخبار مالی بانک پارسیان با ۲۳ هزار و ۷۶۰ میلیارد ریال فعالیت می کند و تاکنون در راستای طرح ترویج مدرسه سازی و توسعه و تامین فضاهای آموزشی، تداوم نهضت ساخت مدرسه در ساخت و افتتاح پروژه‌های گوناگون آموزشی مشارکت داشته است.

گفتنی است ساخت مدرسه هوشمند پارسیان با زیربنای آموزشی ۱۷۷ متر مربع در سال ۱۳۸۹ در شهرک دامداران زاهدان، احداث مدرسه۶ کلاسه بانک پارسیان در حسن آباد فشافویه از توابع شهرستان ری با زیربنای ۸۱۷ متر در سال ۱۳۹۰ و همچنین ساخت سه مدرسه در مناطق زلزله زده استان آذربایجان شرقی در سال ۱۳۹۲ شامل: ساخت ۳ باب کلاس با زیربنای ۹۷ متر در روستای نهند واقع در شهرستان هریس، بخش خواجه، احداث  ۳ باب کلاس با زیربنای ۹۷ متر در روستای کفالق شهرستان اهر و احداث ۲ باب کلاس با زیربنای ۸۱ متر در روستای سرخه شهرستان هریس، بخش خواجه از اقدامات بانک پارسیان در راستای مدرسه‌سازی است.

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید