کارت اعتباری ایران کیش ۱۲۱۷ میلیارد ریال سود اندوخت – اخبار مالی

کارت اعتباری ایران کیش ۱۲۱۷ میلیارد ریال سود اندوخت

49
0
اشتراک گذاری :
کارت اعتباری ایران کیش سود 1067 میلیارد ریالی محقق کرد

اخبار مالی- شرکت کارت اعتباری ایران کیش در گزارش عملکرد ۱۲ ماهه منتهی به اسفند ۹۶ اعلام کرد که سود انباشته در پایان دوره را با رشد ۳۲ درصدی به مبلغ ۱۲۱۷ میلیارد ریال رسانده است.

این شرکت که در آستانه برگزاری مجمع قرار دارد، در سال مالی ۹۶ سرمایه خود را از مبلغ ۱۳۱۰ میلیارد ریال با مبلغ ۲ هزار میلیارد ریال رسانده و ۵۳ درصد افزایش سرمایه را ثبت کرده است.

درآمد هر سهم این شرکت در سال مالی مذکور مبلغ ۵۳۴ ریال محقق شده که در مقایسه با درآمدهر سهم شرکت در سال مالی ۹۵ با کاهش ۱۷ درصدی مواجه بوده که با توجه به افزایش سرمایه شرکت امری طبیعی محسوب می شود.

گفتنی است درآمدهای عملیاتی شرکت در سال ۹۶ مبلغ ۳۶۱۲ میلیارد ریال است که نسبت به سال مالی ۹۵ رشد ۲۷ درصدی را نشان می دهد و سود خالص شرکت در سال ۹۶ با افزایش ۲۶ درصدی به مبلغ ۱۰۶۷ میلیارد ریال رسیده است.

بنابرگزارش اخبار مالی این شرکت سود قابل تخصیص خود را ۳۱ درصد افزایش داده و به مبلغ ۱۲۷۰ میلیارد ریال رسانده و طبق اعلام شرکت جلسه مجمع عمومی جهت بررسی و تصویب صورت های مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۹۶  در ساعت ۱۱ روز دوشنبه ۷ خرداد ۹۷  درمحل مجموعه فرهنگی تلاش(وزارت کار) واقع در تهران خیابان ولی عصر نرسیده به چهارراه پارک وی برگزار می شود./ اختصاصی اخبار مالی

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید