سود ۲ هزار ریالی هر سهم “رانفور” رای آورد – اخبار مالی

سود ۲ هزار ریالی هر سهم “رانفور” رای آورد

61
0
اشتراک گذاری :
سود 2 هزار تومانی "رانفور" رای آورد

اخبار مالی- طبق گزارش مجمع عمومی عادی سالانه شرکت خدمات انفور ماتیک ایران، سود ۲هزار ریالی هر سهم این شرکت به تصویب رسیده است.

جلسه مجمع عمومی عادی سالانه این شرکت روز ۱۹ اردیبهشت ۹۷ با حضور حدود ۹۸ درصد سهامداران برگزار شد و در این جلسه پس از قرائت و بررسی، صورت های مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۹۶ تصویب شد و طبق مصوبات این جلسه، سود خالص شرکت مبلغ  ۸۰۷۹ میلیارد ریال، سود قابل تخصیص شرکت مبلغ ۱۴ هزار و ۹۷۱ میلیارد ریال اعلام شده است.

بنابرگزارش اخبار مالی از گزارش مجمع این شرکت، سود انباشته ” رانفور” برای سال مالی ۹۶ مبلغ ۹۳۷۱ میلیارد ریال به تصویب رسید و از مجموع سود خالص هر سهم که ۲۸۸۶ ریال بوده، مبلغ ۲ هزار ریال به عنوان سود نقدی مورد تصویب قرار گرفت.

همچنین در این جلسه شرکت ملی انفورماتیک، شرکت خدمات انفورماتیک کیش، شرکت خدمات انفورماتیک فرادیس گستر کیش، شرکت داده ورزی فرادیس البرز و شرکت مدیرت امن الکترونیکی کاشف به عنوان اعضا جدید هیات مدیره برای مدت دو سال انتخاب شدند.

گفتنی است این شرکت که با ۲۸۰۰ میلیاردریال سرمایه فعالیت می کند، در طول سال مالی ۹۶ مبلغ ۱۹ هزار و ۵۷ میلیاردریال به عنوان درآمد های عملیاتی در حساب های خود ثبت کرده که این مبلغ در مقایسه با سال مالی۹۵ با ۲۸ درصد افزایش همراه شده است./اختصاصی اخبار مالی

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید