ایستادگی ۶ بانک آلمانی مقابل تحریم ها – اخبار مالی

ایستادگی ۶ بانک آلمانی مقابل تحریم ها

72
0
اشتراک گذاری :
ایستادگی 6 بانک آلمانی مقابل تحریم ها

اخبار مالی- خروج آمریکا از برجام و اعمال تحریم های اقتصادی علیه ایران بسیاری از کشورها را که پس از برجام با ایران وارد مبادلات تجاری و بانکی شده بودند، وادار به عقب نشینی کرد اما در این میان بعضی از کشورهای اروپایی همچنان دنبال راه حلی برای ادامه ارتباط اقتصادی با ایران هستند که یکی از این کشورها آلمان است.

یک مقام آلمانی اعلام کرد شش بانک از مجموعه فولکس بانک‌های آلمان با وجود خطر تحریم‌ ، تامین اعتبار شرکت‌های صادرکننده به ایران را ادامه خواهند داد.

منابع خبری آلمانی از برلین گزارش دادند که  شش بانک از مجموعه فولکس بانک‌های آلمان می‌خواهند با وجود خطر تحریم، تامین اعتبار شرکت‌های صادرکننده به ایران را ادامه دهند.

پاتریشیا ملفی، مدیر مرکز بین‌المللی صلاحیت این مجموعه مالی از تصمیم برای ادامه تراکنش‌ مالی با فولکس بانک‌های وورتمبرگ، فورتسهایم، هایلبرون، کنستانس، شوارتزوالد- دونا نکار، در چارچوب تامین اعتبار و واریزهای شرکت‌های صادرکننده به ایران خبر داد.

پیش‌تر روزنامه اقتصادی هندلزبلات نیز از تصمیم این مرکز برای ادامه همکاری با شرکت‌های صادرکننده به ایران گزارش داده بود.  مرکز بین‌المللی صلاحیت می‌گوید تراکنش‌های این بانک‌ها برای کشورهای دشوار تنظیم شده‌اند.  این مرکز، نهادی است که صلاحیت بانک‌ها در تراکنش‌های مالی و اعتباری را بررسی و تایید می‌کند.

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید