۷۰۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت خطوط مترو مشهد فروش رفت – اخبار مالی

۷۰۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت خطوط مترو مشهد فروش رفت

66
0
اشتراک گذاری :
اقتصاد شهری مشهد

اخبار مالی-با پایان یافتن مهلت تمدید شده فروش اوراق مشارکت خطوط مترو مشهد، تمام این اوراق به فروش رسید که هر سه ماه سود علی‌الحساب ۲۰ درصدی آن پرداخت خواهد شد.

معاون اقتصادی شهردار و رئیس سازمان سرمایه گذاری شهرداری مشهد مقدس گفت: تمام ۷۰۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت خطوط ۲ و ۳ قطارشهری مشهد مقدس در مهلت مقرر تعیین شده فروخته شد.

رضا خواجه نائینی با اعلام این خبر اظهار داشت: فروش اوراق مشارکت خطوط مترو مشهد به میزان ۷۰۰ میلیارد تومان از روز ۲۲ اردیبهشت ماه سال جاری در تمامی شعب بانک آینده آغاز شد.

وی افزود: در مرحله اول که تا ۲۷ اردیبهشت‌ ماه ادامه داشت، بیش از ۴۰۰ میلیارد تومان از این اوراق فروخته شد.

خواجه نائینی ادامه داد: با توجه به استقبال خوب مردم از این اوراق، عرضه آن به مدت ۴ روز یعنی تا یکم خردادماه جاری تمدید شد.

وی تصریح کرد: روز گذشته با پایان یافتن مهلت تمدید شده فروش اوراق مشارکت خطوط مترو مشهد، تمام این اوراق به فروش رسید که هر سه ماه سود علی‌الحساب ۲۰ درصدی آن پرداخت خواهد شد.

معاون اقتصادی شهردار مشهد مقدس خاطرنشان ساخت: با توجه به استقبال خوب مردم در خرید این اوراق و مشارکت در توسعه زیرساخت‌های حمل و نقلی شهر مشهد، از تمام کسانی که در خرید این اوراق مشارکت کرده‌اند؛ تشکر می‌کنیم.

خواجه نائینی افزود: همچنین از دولت محترم و بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران که همکاری لازم را در زمینه صدور مجوز انتشار این اوراق داشته‌اند قدردانی می کنیم.

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید