مجمع به تقسیم سود ۵۹۰ ریالی هر سهم “آپ” رای داد – اخبار مالی

مجمع به تقسیم سود ۵۹۰ ریالی هر سهم “آپ” رای داد

55
0
اشتراک گذاری :
مجمع به تقسیم سود 590 ریالی هر سهم "آپ" رای داد

اخبار مالی- تقسیم سود ۵۹۰ ریالی برای هر سهم شرکت آسان پرداخت پرشین “آپ” در جلسه مجمع عمومی عادی سالانه که جهت بررسی و تصویب صورت های مالی سال ۹۶ برگزار شده بود، رای آورد.

مجمع عادی سالانه شرکت آسان پرداخت پرشین (آپ) روز یکشنبه ششم خردادماه ۹۷ در مرکز بین‌المللی همایش‌های رازی برگزار و گزارش هیات‌مدیره این شرکت به سهامداران ارائه شد.

مجمع عمومی شرکت آسان پرداخت پرشین با حضور ۹۳ درصدی سهامداران برگزار شد و صورت‌های مالی منتهی به تاریخ ۲۹ اسفندماه سال ۱۳۹۶ به تصویب سهامداران رسید. حامد منصوری مدیرعامل شرکت آسان پرداخت پرشین در مجمع عادی سالانه آپ به بررسی و تشریح عملکرد آپ در سال مالی ۹۶ و مهم‌ترین برنامه‌های این شرکت برای سال جاری پرداخت.

همچنین در مجمع عادی سالانه شرکت آسان پرداخت پرشین (آپ) حسابرس، بازرس قانونی و حسابرس مستقل در خصوص صورت‌های مالی منتهی به تاریخ ۲۹ اسفندماه سال ۱۳۹۶ گزارش خود را ارائه کردند. علاوه ‌بر این تصمیم‌گیری در مورد تقسیم ۵۰ درصد از سود محقق شده به مبلغ ۵۹۰ ریال برای هر سهم در دستور کار مجمع قرار گرفت و به تصویب سهامداران رسید.

بر اساس این گزارش، شرکت آسان پرداخت پرشین در سال ۹۵ با سرمایه هزار میلیارد ریالی در بازار دوم معاملات بورس شروع به کارکرد و سرمایه خود را بعد از برگزاری مجمع عمومی فوق‌العاده سال ۹۶ به دو هزار میلیارد ریال رساند.

بنابراین گزارش ۵۲٫۵۸ درصد سهام آسان پرداخت به سهامداران حقیقی تعلق دارد و دو سهامدار عمده حقوقی این شرکت ، شامل شرکت گسترش فناوری های نوین با ۱۸٫۰۶ درصد، صندوق آتیه و تامین رفاه با ۱۷٫۹۹درصد است. همچنین آخرین وضعیت این شرکت در بازار سهام نیز نشان می‌دهد «P/E» سهام این شرکت ۱۳ مرتبه و «EPS» آن نیز ۱۲۷۶ ریال در آخرین صورت‌های مالی درج‌ شده است.

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید