انتشار ۵۰۰۰ میلیارد ریال اوراق مشارکت برای متروی اصفهان – اخبار مالی

انتشار ۵۰۰۰ میلیارد ریال اوراق مشارکت برای متروی اصفهان

61
0
اشتراک گذاری :
سهامداران صنعت "محصولات چوبی" سود کردند

اخبار مالی-بعد از اخذ مجوز از نهادهای مربوطه از جمله بانک مرکزی در پایان سال ۹۶؛ مذاکراتی با سازمان بورس و اوراق بهادار انجام شد و در نهایت ۵۰۰۰ میلیارد ریال اوراق مشارکت به منظور تامین مالی این پروژه منتشر شد.

شهردار اصفهان انتشار ۵ هزار میلیارد ریال اوراق مشارکت به منظور تامین مالی خط ۲ قطار شهری اصفهان با همکاری تامین سرمایه تمدن را اقدامی مطلوب در جهت توسعه شهری برشمرد و از انتشار اوراق مشارکت به منظور تامین مالی چندین طرح ساخت و ساز در استان اصفهان خبر داد.

قدرت الله نوروزی، شهردار اصفهان در خصوص انتشار اوراق مشارکت ۵۰۰۰ میلیارد ریالی به منظور تامین مالی خط ۲ قطار شهری اصفهان با بیان این مطلب به پایگاه خبری عصرمالی، گفت: بعد از اخذ مجوز از نهادهای مربوطه از جمله بانک مرکزی در پایان سال ۹۶؛ مذاکراتی با سازمان بورس و اوراق بهادار انجام شد و در نهایت با همکاری تامین سرمایه تمدن سایر فرآیندها در مسیر اخذ مجوزهای لازم انجام و ۵۰۰۰ میلیارد ریال اوراق مشارکت به منظور تامین مالی این پروژه منتشر شد.

شهردار اصفهان با بیان اینکه این حجم سرمایه گذرای اساسا به منظور سرمایه گذاری در حوزه حمل و نقل شهری انجام خواهد شد تصریح کرد: اصفهان شهر گردشگری است و در همین راستا باید مشکلات ترافیک و آلودگی آن برطرف شود و قطعا این اقدامات نیازمند تامین منابع مالی مورد نیاز است.

نوروزی از تداوم این اقدامات مشارکتی به منظور حل مسایل حمل و نقلی اصفهان خبر داد و افزود: درصدد هستیم تا به منظور تامین مالی چندین طرح ساخت و ساز در استان اصفهان از طریق انتشار اوراق مشارکت بهره گیریم .

شهردار اصفهان با اشاره به شرایط کنونی اقتصاد کشور؛ بهره گیری از انتشار اوراق مشارکت و سایر ابزارهای مالی موجود در بازار سرمایه به منظور تامین مالی پروژه های مختلف را یک راهکار اساسی برشمرد و گفت: در صورتی که همه مدیران از این فرصت ها به منظور تامین مالی طرح های توسعه شهری استفاده کنند می توان گام های مثبت و اساسی را در این زمینه برداشت.

یادآور می شود؛ تامین سرمایه تمدن در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و به منظورتامین مالی پروژه های شهری به منظور توسعه ورونق طرح های فضای شهری با همکاری شهرداری اصفهان به عنوان متعهد پذیره نویسی و بازارگردانی نسبت به انتشار این حجم اوراق اقدام کرده است.

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید