روزهای زعفرانی بورس کالا – اخبار مالی

روزهای زعفرانی بورس کالا

50
0
اشتراک گذاری :
روزهای زعفرانی بورس کالا

اخبار مالی- از روزی که معاملاتی قرارداد آتی زعفران در بورس کالا آغاز شد و در مدت تنها ۳ روز بورس کالا شاهد معامله ۳۳۶۰ قرارداد زعفرانی بود.

بازار قراردادهای آتی زعفران در حالی از تاریخ دوم خردادماه به صورت رسمی راه اندازی شد که طی چهار روز معاملاتی نخست، ۳۳۶۰ قرارداد معامله شد.

در سه روز نخست معاملاتی قرارداد آتی زعفران در بورس کالا ایران، ۳۳۶۰ قرارداد معامله شد.

همچنین در جریان معاملات دیروز در بازار قراردادهای آتی، ۹۴۲ قرارداد زعفران برای تحویل شهریور ماه معامله شد که این محصول در پایین ترین سطح به قیمت ۶۷ هزار و ۵۰۰ ریال و در بالاترین قیمت به نرخ ۶۸ هزار و ۴۰۰ ریال معامله شد. قیمت تسویه معاملات روزانه زعفران نیز به قیمت ۶۸ هزار و ۴۳۰ ریال رسید که نسبت به قیمت تسویه روز قبل بدون تغییر بوده است.

همچنین در قرارداد زعفران برای سررسید شهریور ماه سال جاری تعداد ۱۱۸۹ موقعیت باز وجود داشته و طبق آمارهای موجود تعداد مشتریان فعال طی این چهار روز با افزایش همراه شده است.

نگاهی به روند معاملات آتی سکه در بورس کالای ایران نیز نشان می دهد که معامله گران بازار آتی سکه در روز گذشته ۲۵ هزار و  ۵۶۷ قرارداد برای تحویل ماه های آینده به ارزش ۵ هزار و ۸۱۱ میلیارد ریال منعقد کردند.

روز گذشته در سررسید تیر ماه سال جاری ۲۶۱ قرارداد و در سررسید شهریور ماه  ۱۹۴ قرارداد ثبت شد.

همچنین روز گذشته و در  سررسید آبان ماه بیش از هزار و ۲۰۰ قرار داد و در سررسید دی ماه بالغ بر ۲۳ هزار و ۸۸۰ قرارداد روی تابلوی معاملات درج شد.

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید