درآمد ۴۹ میلیارد ریالی فرابورس از ابتدای سال – اخبار مالی

درآمد ۴۹ میلیارد ریالی فرابورس از ابتدای سال

39
0
اشتراک گذاری :
کسب درآمد 49 میلیارد ریالی فرابورس از ابتدای سال

اخبار مالی- شرکت فرابورس ایران از ابتدای سال جاری تاکنون مبلغ ۴۹ میلیارد و ۷۲۳ میلیون ریال درآمد کسب کرده است.

این شرکت که ۷۰۰ میلیارد ریال سرمایه دارد، از ارکان بازار سرمایه محسوب می شود و به عنوان یک شرکت سهامی عام فعالیت می کند. این شرکت در جدیدترین صورت های مالی منتشر شده خود که مربوط به گزارش عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ اردیبهشت ۹۷ است، اعلام کرد که از ابتدای سال جاری تا پایان دومین ماه سال به درآمد مذکور دست یافته است.

بررسی های اخبار مالی نشان می دهد که این شرکت در اردیبهشت ماه ۹۷ مبلغ ۲۹ میلیارد و ۷۹۱ میلیون ریال کسب کرده که این درآمد شامل ۱۰ میلیارد و ۵۳۴ میلیون ریال از محل درآمد حق درج و پذیرش، مبلغ ۱۲ میلیارد و ۳۱۴ میلیون ریال کارمزد معاملات و ۶۹۴۳ میلیاردریال درآمد حق عضویت و دسترسی کارگزاران می شود.

گفتنی است در طول سال مالی ۹۶ درآمد شرکت فرابورس اسران مبلغ ۳۹۵ میلیارد و ۷۷۴ میلیون ریال بوده که جزییات آن شامل ۷۹ میلیارد و ۷۳۴ میلیون ریال درآمد حق درج و پذیرش، ۱۹۰ میلیارد و ۳۲۶ میلیون ریال کارمزد معاملات و ۱۲۵ میلیارد و ۷۴ میلیون ریال حق عضویت و دسترسی کارگزاران می شود.

بنابراین گزارش آخرین قیمت هر سهم این شرکت در معاملات روز سه شنبه ۸ خرداد ۹۷ مبلغ  در محدوده ۲۹۱۲ تا ۲۹۳۸ ثبت شده است./ اختصاصی اخبار مالی

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید