کسب سود ۲۲ هزار میلیارد ریالی بانک تجارت از سپرده ها – اخبار مالی

کسب سود ۲۲ هزار میلیارد ریالی بانک تجارت از سپرده ها

50
0
اشتراک گذاری :
کسب سود 22 هزار میلیارد ریالی بانک تجارت از سپرده ها

اخبار مالی- نگاهی به گزارش عملکرد بانک تجارت از ابتدای سال جاری تامنون نشان می دهد که این بانک در دو ماه اول سال به سود ۲۲ هزار و ۶۱۲ میلیارد ریالی از محل سپرده گذاری ها دست پیدا کرده است.

این بانک ۴۵ هزار و ۷۰۰ میلیارد ریالی اعلام کرده که در اردیبهشت ۹۷ مبلغ ۷۵ هزار و ۵۲۷ میلیارد ریال تسهیلات ارائه کرده که از این میزان تسهیلات فروش اقساطی به ارزش ۳۴ هزار و ۴۷۱ میلیاردریال بیشترین سهم را در تسهیلات اعطا شده داشته است.

همچنین بانک تجارت در طول اردیبهشت ماه مبلغ ۴,۱۹۳ میلیارد ریال سود تسهیلات را در حساب های خود ثبت کرده و جمع سود تسهیلات این بانک از ابدای سال جاری تا آخر اردیبهشت ۹۷ مبلغ ۷,۷۶۱ میلیارد ریال بوده است.

بنابرگزارش اخبار مالی این بانک در طول دومین ماه سال مبلغ ۱,۹۱۳ میلیاردریال سپرده دریافت کرده و سود این سپرده ها برای بانک مبلغ ۱۱ هزار و ۴۰۲ میلیارد ریال بوده است.

گفتنی است سپرده های قرض الحسنه جاری ریالی به ارزش ۷۸۳ میلیارد و ۹۶۰ میلیون ریال بیشترین سهم را در سپرده های دریافتی این بانک داشت. ضمن این که آخرین قیمت هر سهم این شرکت مبلغ ۶۳۵ ریال به ثبت رسیده است./اختصاصی اخبار مالی

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید