تامین سرمایه امید سود ۹۰ ریالی برای هر سهم محقق کرد – اخبار مالی

تامین سرمایه امید سود ۹۰ ریالی برای هر سهم محقق کرد

48
0
اشتراک گذاری :
تامین سرمایه امید سود 90 ریالی برای هر سهم محقق کرد

اخبار مالی- شرکت تامین سرمایه امید در گزارش عملکرد یک ساله منتهی به اسفند ۹۶ اعلام کرد که به ازای هر سهم سود ۹۰ ریالی محقق کرده که این مبلغ در مقایسه با سال مالی ۹۵ با رشد ۱۷ درصدی همراه بوده است.

این شرکت که با ۴۹۰۰ میلیاردریال سرمایه فعالیت می کند، در سال مالی ۹۶ مبلغ ۵۱۲ میلیارد و ۸۹۸ میلیون ریال درآمد عملیاتی در حساب های خود ثبت کرده که این مبلغ در مقایسه با عملکرد سال ۹۵ با افزایش ۱۲ درصدی همراه شده است.

همچنین سود خالص این شرکت در سال مالی یاد شده مبلغ ۴۴۰ میلیارد و ۳۲۴ میلیون ریال اعلام شده و این مبلغ نسبت به سال مالی ۹۵ رشد ۱۷ درصدی را تجربه کرده است.

به گزارش اخبار مالی از گزارش عملکرد یک ساله این شرکت سود انباشته در سال مالی ۹۶ مبلغ ۸۶۸ میلیارد و ۳۶۳ میلیون ریال بوده و بررسی ها نشان می دهد که پیش بینی درآمد هر سهم شرکت برای سال مالی ۹۷ مبلغ ۲۹۳ ریال اعلام شده و آخرین قیمت هر سهم این شرکت ۱۶۴۰ ریال است.

گفتنی است شرکت تامین سرمایه امید در آبان سال ۹۰  نزد اداره ثبت شرکت ها در تهران ثبت شده و در آذر سال ۹۰ مجوزفعالیت خود را از سازمان بورس اوراق بهادار تهران اخذ کرده است.

این شرکت یک  نهاد مالی تخصصی است که به ارائه انواع خدمات مالی شامل ارزشگذاری مشاوره ، ادغام و تملیک و…پرداخته و همچنین به عنوان واسطه بین ناشر اوراق بهادار و عامه سرمایه گذاران فعالیت می کند و می تواند فعالیت های کارگزاری معامله گری، بازارگردانی، مشاوره، سبدگردانی، پذیره نویسی، تعهد پذیره نویسی و فعالیت های مشابه را با اخذ مجوز از سازمان انجام دهد./ اختصاصی اخبار مالی

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید