عرضه اولیه ۱۰ درصد سهام “سپ” در ۱۳ خرداد – اخبار مالی

عرضه اولیه ۱۰ درصد سهام “سپ” در ۱۳ خرداد

66
0
اشتراک گذاری :
عرضه اولیه 10 درصد سهام "سپ" در 13 خرداد

اخبار مالی- طبق اعلام سازمان بورس عرضه اولیه سهام شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش “سپ”در روز یکشنبه ۱۳ خرداد ۹۷ انجام می شود.

بنابراین گزارش قرار است تعداد ۱۸۰ میلیون سهم معادل ۱۰  درصد از سهام شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش روز یکشنبه ۱۳ خرداد ماه ۹۷ به عنوان پانصد و بیستمین شرکت پذیرفته شده برای اولین بار پس از پذیرش و درج نام شرکت در فهرست شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در بخش «کامپیوتر و فعالیت های مربوط به آن» گروه و طبقه «مشاوره مربوط به نرم افزار و عرضه نرم افزار» در فهرست نرخ‌های بازار دوم و در نماد «سپ» به شیوه ثبت سفارش جهت کشف قیمت عرضه می شود.

به گزارش اخبار مالی این شرکت گزارش عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ اردیبهشت ۹۷ را منتشر کرد و بررسی ها نشان می دهد که این شرکت از ابتدای سال مالی ۹۷ مبلغ ۵۰۸۰ میلیارد ریال درآمد شناسایی کرده که شامل ۱۹۲۹ میلیارد ریال درآمد حاصل از سایر کارمزد POS، مبلغ ۷۲ میلیارد و ۳۶۱ میلیون ریال درآمد فعالیت اینترنتی، ۲۳ هزار و ۴۷۵ میلیون ریال درآمد حاصل از قبوض، مبلغ ۱۴۷۱ میلیاردریال درآمد حاصل از موبایل و ۱۵۸۱ میلیارد ریال درآمد حاصل از ارائه خدمات کارتخوان می شود.

گفتنی است این شرکت که با ۱۸۰۰ میلیارد ریال فعالیت می کند، در اردیبهشت ۹۷ مبلغ ۹۴۱ میلیارد و ۸۸۷ میلیون ریال درآمد شناسایی کرده است./اختصاصی اخبار مالی

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید