به پرداخت ملت ۲۳۲۹ میلیاردریال سود خالص محقق کرد – اخبار مالی

به پرداخت ملت ۲۳۲۹ میلیاردریال سود خالص محقق کرد

49
0
اشتراک گذاری :
به پرداخت ملت 2329 میلیاردریال سود خالص محقق کرد

اخبار مالی- شرکت به پرداخت ملت در سال مالی ۹۶ مبلغ ۲۳۲۹ میلیارد و ۵۸۳ میلیون ریال سود خالص در حساب های خود ثبت کرده است.

این شرکت که جلسه مجمع عمومی عادی سالانه خود را روز ۱۹ اردیبهشت ۹۷ با حضور ۹۷ درصد سهامداران برگزار کرده بود، گزارش مصوبات این مجمع را در سامانه کدال منتشر کرد.

بنابراین گزارش در جلسه مجمع صورت های مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۹۶ شرکت مورد بررسی و تصویب قرار گرفت و به موجب آن سود خالص هر سهم مبلغ ۲۴۵۲ ریال وسود نقدی هر سهم مبلغ   ۱۹۶۰ ریال به تصویب رسید. همچنین طبق مصوبات این مجمع سود انباشته شرکت در پایان سال مالی ۹۶ مبلغ ۵۷۵ میلیارد و ۶۶۶ میلیون ریال محقق شده است.

گفتنی است سود قابل تخصیص شرکت در سال مالی یاد شده مبلغ ۲۴۳۷ میلیارد ریال اعلام شده و در این جلسه  شرکت بهساز، شرکت چاپ بانک ملت، شرکت ساختمانی بانک ملت، کارگزاری بانک ملت وگروه فن اوران هوشمند بهسازان فردا به عنوان اعضا جدید هیات مدیره برای مدت دو سال انتخاب شدند.

بررسی های اخبار مالی نشان می دهد که این شرکت با ۹۵۰ میلیاردریال سرمایه فعالیت می کند و آخرین قیمت هر سهم آن مبلغ ۱۳ هزار و ۲۲۲ ریال به ثبت رسیده است./ اختصاصی اخبار مالی

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید