بیمه “ما” از صدور حق بیمه به درآمد ۲۴۶۴ میلیارد ریالی رسید – اخبار مالی

بیمه “ما” از صدور حق بیمه به درآمد ۲۴۶۴ میلیارد ریالی رسید

67
0
اشتراک گذاری :
بیمه "ما" از صدور حق بیمه به درآمد 2464 میلیارد ریالی رسید

اخبار مالی- بنابر صورت های مالی ۱۲ ماهه منتهی به اسفند ۹۶ شرکت بیمه ما، درآمد حق بیمه این شرکت در سال گذشته مبلغ ۲۴۶۴ میلیارد و ۷۴۱ میلیون ریال اعلام شده که این مبلغ در مقایسه با مدت مشابه سال مالی ۹۵ با رشد ۲۸ درصدی همراه شده است.

این شرکت که با یک هزار میلیارد ریال سرمایه فعالیت می کند، برنامه افزایش سرمایه ۵۰۰ میلیارد ریالی را در دستور کار دارد و در سال مالی ۹۶ سود هر سهم را ۴۳۳ ریال محقق کرده که نسبت به سال مالی ۹۵ رشد ۵۹ درصدی را نشان می دهد.

بنابرگزارش اخبار مالی از گزارش عملکرد یک ساله شرکت بیمه ما، سود انباشته این شرکت در پایان سال ۹۶ مبلغ ۴۲۱ میلیارد و ۹۲۲ میلیون ریال به ثبت رسیده که در مقایسه با این مبلغ در سال مالی ۹۵ رشد ۸۸ درصدی را تجربه کرده است.

گفتنی است این شرکت در مجموع در سال مالی یاد شده مبلغ ۴۴۶۵ میلیارد ریال حق بیمه صادر کرده که ۲۲ درصد بیشتر از سال ۹۵ است و در این مدت مبلغ ۱۹۷۸ میلیارد ریال خسارت پرداخته که این مبلغ نسبت به سال مالی قبل ۵۴ درصد افزایش یافته است.

همچنین سود خالص شرکت با افزایش ۵۸ درصدی به مبلغ ۴۳۲ میلیارد و ۵۳۷ میلیون ریال رسیده و بررسی ها نشان می دهد که آخرین قیمت هر سهم این شرکت ۱۱۷۶ ریال ثبت شده است./ اختصاصی اخبار مالی

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید