سود هر سهم بیمه تعاون ۲۴ درصد بیشتر شد – اخبار مالی

سود هر سهم بیمه تعاون ۲۴ درصد بیشتر شد

71
0
اشتراک گذاری :
سود هر سهم بیمه تعاون 24 درصد بیشتر شد

اخبار مالی- شرکت بیمه تعاون در گزارش عملکرد ۱۲ ماهه منتهی به اسفند ۹۶ اعلام کرد که سود هر سهم را نسبت به سال مالی قبل ۲۴ درصد افزایش داده و به مبلغ ۸۸ ریال رسانده است. این شرکت در سال مالی ۹۵ به ازای هر سهم سود ۷۱ ریالی محقق کرده است.

این شرکت همچنین در سال مالی ۹۶ سرماسه خود را از مبلغ ۲۸۰ میلیاردریال به مبلغ ۴۹۰ میلیارد ریال و معادل ۷۵ درصد افزایش داده است. با این حال سود انباشته شرکت کاهش ۷۹ درصدی را تجربه کرده و به مبلغ ۳۸ میلیارد و ۵۸۹ میلیون ریال رسید.

بررسی های اخبار مالی نشان می دهد که سود خالص شرکت در سال مالی ۹۶ نسبت به سال مالی ۹۵ با رشد ۱۱۷ درصدی همراه شده و در نهایت مبلغ ۴۳ میلیارد و ۸ میلیون ریال به عنوان سود خالص در حساب های شرکت به ثبت رسیده است.

گفتنی است حق بیمه صادره این شرکت مبلغ ۲۳۰۳ میلیارد ریال اعلام شده که نسبت به سال مالی ۹۵ با ۴۶ درصد افزایش همراه شده و درآمد حق بیمه هم با رشد ۵۸ درصدی به مبلغ ۱۹۵۵ میلیارد ریال رسیده است.

همچنین این شرکت در طول سال مالی ۹۶ مبلغ ۹۵۷ میلیارد و ۲۳۶ میلیون ریال خسارت پرداخته که این مبلغ نسبت به سال مالی ۹۵ با ۰۴ درصد افزایش مواجه شده است./ اختصاصی اخبار مالی

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید