کاهش سود سهام با وجود رشد درآمد بیمه تجارت نو – اخبار مالی

کاهش سود سهام با وجود رشد درآمد بیمه تجارت نو

58
0
اشتراک گذاری :
کاهش سود سهام با وجود رشد درآمد در بیمه تجارت نو

اخبار مالی- در حالی که طبق صورت های مالی منتهی به اسفند ۹۶ شرکت بیمه تجارت نو با رشد قابل توجهی در درآمد حق بیمه همراه شده اما سودهر سهم این شرکت کاهش ۱۷ درصدی را تجربه کرده است.

این شرکت گزارش عملکرد یک ساله ۹۶ خود را منتشر کرد و طبق صورت های مالی ارائه شده، سودهر سهم شرکت بریا این سال مالی مبلغ ۱۴۶ ریال اعلام شده که در مقایسه با سال مالی ۹۵ کاهش ۱۷ درصدی را نشان می دهد. این در حالی است که حق بیمه صادره از سوی این شرکت مبلغ ۹۸۶ میلیارد و ۹۶۶ میلیون ریال به ثبت رسیده که در مقایسه با سال مالی ۹۵ رشد ۱۲۷ درصدی را تجربه کرده است.

همچنین درآمد حق بیمه نیز با رشد ۱۷۴ درصدی نسبت به سال مالی ۹۵ در سال ۹۶ به مبلغ ۶۲۴ میلیارد و ۲۲۴ میلیون ریال رسیده است. این شرکت که با ۲۵۰۰ میلیارد ریال سرمایه فعالیت می کند، در سال مالی ۹۶ مبلغ ۲۱۹ میلیارد و ۴۰۳ میلیون ریال خسارت پرداخته که نسبت به سال مالی ۹۵ با افزایش ۶۳۸ درصدی مواجه شده است.

به گزارش اخبار مالی از بررسی صورت های مالی این شرکت سود خالص در سال مالی ۹۶ نسبت به سال مالی قبل از آن با کاهش ۱۷ درصدی مواجه شده و به مبلغ ۳۶۵ میلیارد و ۲۰۸ میلیون ریال رسیده و سود انباشته نیز ۱۱ درصد کم شده و مبلغ ۳۳۴ میلیارد و ۶۸۶ میلیون ریال در صورت های مالی شرکت ثبت شده است./اختصاصی اخبار مالی

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید