بیمه البرز ۱۴ هزار میلیارد ریال خسارت پرداخت کرد – اخبار مالی

بیمه البرز ۱۴ هزار میلیارد ریال خسارت پرداخت کرد

138
0
اشتراک گذاری :
بیمه البرز 14 هزار میلیارد ریال خسارت داد

اخبار مالی- بنابرصورت های مالی ۱۲ ماهه منتهی به اسفند ۹۶ شرکت بیمه البرز در طول سال گذشته مبلغ ۱۴ هزار و ۷۱۳ میلیارد ریال خسارت پرداخت کرده که نسبت به سال مالی ۹۵ با ۹ درصد افزایش مواجه شده است.

این شرکت در سال ۹۶ مبلغ ۲۱ هزار و ۴۹۷ میلیارد ریال حق بیمه در حساب های خود ثبت کرده که در مقایسه با سال مالی ۹۵ رشد ۱۴ درصدی را تجربه کرده و درآمد حق بیمه شرکت هم مبلغ ۱۹ هزار و ۴۶۳ میلیاردریال اعلام شده که نسبت به همین مبلغ در سال مالی ۹۵ افزایش ۱۲درصدی را نشان می دهد.

این شرکت ۴ هزار میلیارد ریالی در سال مالی ۹۶ به ازای هر سهم سود ۱۴۵ ریالی محقق کرد که با ۴ درصد رشد نسبت به سود هر سهم در سال مالی ۹۵ همراه شده و سود انباشته شرکت ۴۴ درصد رشد کرده و به مبلغ۸۸۸ میلیارد و ۶۹۱ میلیون ریال رسیده است.

به گزارش اخبار مالی سود خالص شرکت در سال مالی ۹۶ مبلغ ۵۷۸ میلیارد و ۱۹۵ میلیون ریال اعلام شده که ۳ درصد نسبت به سال مالی ماقبل بیشتر شده و دارایی های شرکت نیز پس از رشد ۱۹ درصدی به مبلغ ۲۸ هزار و ۷۱۸ میلیاردریال رسیده است.

گفتنی است این شرکت اعلام کرده که جلسه مجمع عمومی عادی سالانه  با دستور جلسه تصویب صورت های مالی سال ۹۶ را در در ساعت ۸ روز دوشنبه ۴ تیر ۹۷ درمحل این شرکت واقع در تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از خیابان وحیددستگردی (ظفر)، نبش کوچه آبان، شماره ۱۳۲۰، طبقه ششم برگزار می کند./اختصاصی اخبار مالی

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید