سپرده گذاری ۹۵ هزار میلیارد ریالی در موسسه اعتباری کوثر – اخبار مالی

سپرده گذاری ۹۵ هزار میلیارد ریالی در موسسه اعتباری کوثر

37
0
اشتراک گذاری :
سپرده گذاری 95 هزار میلیارد ریالی در موسسه اعتباری کوثر

اخبار مالی- در اردیبهشت ۹۷ مبلغ ۹۵ هزار و ۷۸۵ میلیارد ریال سپرده گذاری در صورت های مالی موسسه اعتباری کوثر مرکزی ثبت شده است.

این موسسه که گزارش عملکرد یک ماهه منتهی به اردیبهشت ۹۷ خودرا به تازگی منتشر کرده است، اعلام کرد که سود حاصل از سپرده گذاری در این ماه مبلغ ۳۶۵۸ میلیارد ریال  بوده و بیشترین میزان سپرده گذاری مربوط به سپرده گذاری کوتاه مدت بوده که جمعا مبلغ ۶۰ هزار و ۱۶۹ میلیارد ریال از کل سپرده گذاری ها را به خود اختصاص داده و سپرده های قرض الحسنه پس انداز ریالی با در اختیار گرفتن سهم ۱۹ هزار و ۳۷۵ میلیارد ریالی دومین نوع سپرده گذاری مورد توجه در دوره یاد شده بوده است.

بررسی های اخبار مالی از گزارش عملکرد یک ماهه اردیبهشت ۹۷ نشان می دهد که این موسسه  ۲۷۶۰ میلیارد ریال در این مدت تسهیلات اعطا کرده و مبلغ ۸۴۱ میلیارد و ۷۲۹ میلیون ریال سود تسهیلات در حساب های خود ثبت کرده است.

گفتنی است بیشترین میزان تسهیلات اعطا شده از سوی این موسسه به تسهیلات فروش اقساطی تعلق دارد که در مجموع مبلغ ۶۵ هزار و ۵۲۲ میلیارد ریال در این رشته پرداخت شده است.

بنابراین گزارش جمع درآمد تسهیلات اعطایی از ابتدای سال مالی تا پایان اردیبهشت این موسسه مبلغ ۲۵۸۱ میلیاردریال به ثبت رسیده و جمع سود سپرده های سرمایه گذاری از ابتدای سال مالی تا پایان این ماه ۶۰۹۸ میلیاردریال است./ اختصاصی اخبار مالی

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید