بانک ایران زمین ۷ تیر به مجمع می رود – اخبار مالی

بانک ایران زمین ۷ تیر به مجمع می رود

76
0
اشتراک گذاری :
بانک ایران زمین 7 تیر به مجمع می رود

اخبار مالی- بانک ایران زمین اعلام کرد که جلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده نوبت دوم را جهت بررسی و تصویب صورت های مالی سال ۹۵ در روز ۷ تیر ۹۷ برگزار می کند.

اولین نوبت این مجمع روز ۲۳ اسفند ۹۶ به دلیل به حد نصاب نرسیدن سهامداران حاضر در جلسه برگزار نشد و بانک تاریخ برگزاری نوبت دوم را اعلام کرد. دستور جلسه این مجمع شامل استماع گزارش هیئت‌ مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۹۵، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، انتخاب اعضای هیئت‌مدیره و تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره می شود.

بنابر آخرین گزارش عملکرد منتهی به ۲۹ اسفند ۹۵ این بانک مبلغ ۵ هزار و ۴۰۹ میلیارد ریال به عنوان سود و وجه التزام تسهیلات اعطایی در سال مالی یاد شده به ثبت رسانده و سود حاصل از سرمایه‌گذاری‌ها و سپرده‌گذاری‌های بانک مبلغ ۱۹ هزار و ۳۳۷  میلیارد ریال بوده است.

بررسی های اخبار مالی از آخرین گزارش عملکرد این بانک که در سامانه کدال قابل دسترسی بوده و مربوط به دوره ۱۲ ماهه منتهی به اسفند ۹۵ می شد، درآمد حاصل از کارمزد این بانک در سال ۹۵ مبلغ ۳۰۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریال بوده و سرمایه بانک مبلغ ۴ هزار میلیارد ریال اعلام شده است.

بنابراین گزارش جلسه مجمع بانک ایران زمین ساعت ۱۶ روز پنج شنبه ۷ تیر ۹۷ درمحل هتل ارم به نشانی تهران بزرگراه حقانی بعد از کتابخانه ملی جنب روزگذر شهید همت غرب برگزار می شود.  / اختصاصی اخبار مالی

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید