درج نماد بیمه نوین در بازار دوم فرابورس – اخبار مالی

درج نماد بیمه نوین در بازار دوم فرابورس

52
0
اشتراک گذاری :
درج نماد بیمه نوین در بازار دوم فرابورس

اخبار مالی- نماد معاملاتی شرکت بیمه نوین پس از احراز شرایط پذیرش در بازار دوم فرابورس درج شد.

شرکت بیمه نوین (سهامی عام) پس از احراز شرایط پذیرش به عنوان یکصد و هفتاد و نهمین نماد معاملاتی و یکصدمین شرکت در بازار دوم فرابورس درج نماد شد.

این شرکت در آذر  نزد سازمان بورس ثبت و آذرماه سال گذشته در فرابورس ایران پذیرش شده و از روز ٢١ خرداد ماه جاری با نماد معاملاتی “نوین” در گروه بیمه و صندوق بازنشستگی به جز تامین اجتماعی و در زیر گروه فعالیت‌های مالی و اجرایی به جمع فرابورسی‌ها پیوست.

شرکت بیمه نوین هجدهمین شرکت بیمه در کشور است که در ٢٠ دی ماه ٨۴ تحت شماره ٢۶٣۴۶١ در اداره ثبت شرکت‌های تهران به ثبت رسیده و پس از اخذ مجوز فعالیت از بیمه مرکزی ایران فعالیت خود را آغاز کرده است. همچنین موسسان این شرکت شامل سه گروه بانکی و مالی (بانک اقتصاد نوین و شرکت‌های وابسته)، صنعتی (شرکت توسعه صنایع بهشهر و شرکت‌های وابسته) و ساختمانی (شرکت سرمایه‌گذاری ساختمان ایران و شرکت‌های وابسته، شرکت پیمانکاری بین‌المللی استراتوس و شرکت‌های وابسته) هستند و سرمایه آن مبلغ یکهزار و ۵٠٠ میلیارد ریال است که بر این اساس بیش از ٨٠ درصد سهام شرکت بیمه نوین متعلق به سهامداران حقوقی و حدود ٢٠ درصد سهام آن نیز متعلق به سهامداران حقیقی است.

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید