بیمه پارسیان ۷۹۱ میلیارد ریال سود اندوخت – اخبار مالی

بیمه پارسیان ۷۹۱ میلیارد ریال سود اندوخت

49
0
اشتراک گذاری :
بیمه پارسیان 791 میلیارد ریال سود اندوخت

اخبار مالی- شرکت بیمه پارسیان اعلام کرد که در سال مالی منتهی به اسفند ۹۶ مبلغ ۷۹۱ میلیارد و ۸۹۹ میلیون ریال سود انباشته در حساب های خود ثبت کرده است.

این شرکت که اطلاعات و صورت‌های مالی۱۲ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۹۶ را منتشر کرده،  با سه هزار میلیارد ریال سرمایه فعالیت می کند و در دوره یک ساله منتهی به ۲۹ اسفند ۹۶ مبلغ ۲۱۶ ریال سود به ازای هر سهم محقق کرد که نسبت به دوره مشابه سال مالی قبل معادل سه درصد افزایش داشت. گفتنی است ” پارسیان ” در پایان سال مالی ۹۵ مبلغ ۲۱۰ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

گزارش اخبار مالی از بررسی صورت های مالی شرکت بیمه پارسیان نشان می دهد که این شرکت در سال مالی ۹۶ مبلغ ۱۹ هزار و ۹۹۷ میلیارد ریال به عنوان حق بیمه صادره کسب کرده که نسبت به سال مالی ۹۵ با رشد ۱۴ درصدی همراه شده و مبلغ ۱۶ هزار و ۷۵۴ میلیارد ریال درآمد حق بیمه نیز در حساب های شرکت ثبت شده که در مقایسه با سال مالی قبل ۱۷ درصد رشد یافته است.

گفتنی است این شرکت در دوره مالی یاد شده معادل ۶۴۸ میلیارد و  ۹۶۰ میلیون ریال سود خالص کسب کرده و به سود خالص دوره نیز سود انباشته ابتدای سال افزوده  شد و در نهایت مبلغ ۷۹۱ میلیارد و ۸۹۹ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

همچنین این شرکت مبلغ ۱۱ هزار و ۶۰۸ میلیاردریال در طول سال مالی ۹۶ خسارت پرداخت کرده که نسبت به سال مالی ۹۵ با ۱۶ درصد افزایش یافته است./اختصاصی اخبار مالی

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید