افزایش ۷۰۸ درصدی سود هر سهم بانک اقتصاد نوین – اخبار مالی

افزایش ۷۰۸ درصدی سود هر سهم بانک اقتصاد نوین

43
0
اشتراک گذاری :
افزایش 708 درصدی سود هر سهم بانک اقتصاد نوین

اخبار مالی- طبق گزارش عملکرد یک ساله ۹۶ بانک اقتصاد نوین، سود هر سهم این بانک مبلغ ۱۰۵ ریال محقق شده که این مبلغ در مقایسه با سال مالی ۹۵ با رشد ۷۰۸ درصدی همراه شده است.این رقم در سال مالی قبل ۱۳ ریال بود.

این بانک در آخرین صورت های مالی تلفیقی منتهی به ۲۹ اسفند ۹۶ اعلام کرده که در طول سال مالی یاد شده مبلغ ۴۴ هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال به عنوان سود و وجه التزام تسهیلات اعطایی در حساب های خود ثبت کرده و سود حاصل از سرمایه‌گذاری‌ها و سپرده‌گذاری‌های این بانک ۱۱۳۱ میلیارد ریال محقق شده است.

گفتنی است سرمایه بانک ۱۳ هزار و ۱۳۱ میلیارد ریال بوده و بانک در سال مالی ۹۶ ۱۴۳۶ میلیارد ریال سود خالص به ثبت رسانده که نسبت به سال مالی ۹۵ رشد ۴۸۰ درصدی را تجربه کرده است.

بررسی های اخبار مالی از گزارش عملکرد یک ساله این بانک نشان می دهد که سود انباشته با افزایش ۲۷ درصدی به مبلغ ۸۲ میلیارد و ۸۷۰ میلیون ریال رسیده و موجودی نقد بانک ۱۸ درصد رشد یافته و در نهایت مبلغ ۳۶۸۰ میلیارد ریال در ترازنامه ثبت شده است.

همچنین این بانک در این سال مالی مبلغ ۱۱ هزار و ۲۶۶ میلیارد ریال در سهام و سایر اوراق بهادار سرمایه گذاری کرده و جمع دارایی های بانک به مبلغ ۴۲۳ هزار و ۳۱۰ میلیارد ریال رسیده است.

گفتنی است آخرین قیمت هر سهم این بانک مبلغ ۱۰۷۳ ریال به ثبت رسیده و با توجه به باز بودن نماد معاملاتی این بانک سهام آن در حال معامله است و در هفته جاری دامنه قیمت هر سهم بین ۱۱۲۴ تا ۱۰۹۷ ریال در نوسان بوده است./اختصاصی اخبار مالی

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید