بانک انصار ۱۱٫۵ هزار میلیارد ریال سود اندوخت – اخبار مالی

بانک انصار ۱۱٫۵ هزار میلیارد ریال سود اندوخت

51
0
اشتراک گذاری :
بانک انصار 11.5 هزار میلیارد ریال سود اندوخت

اخبار مالی- بانک انصار صورتهای مالی تلفیقی ۱۲ ماهه منتهی به اسفند ۹۶ خود را منتشر کرد و طبق این گزارش سود انباشته بانک مبلغ ۱۱ هزار و ۵۱۱ میلیاردریال به ثبت رسیده است.

این بانک در طول مدت یاد شده مبلغ ۳۵ هزار و ۹۱۰ میلیارد ریال به عنوان سود و وجه التزام تسهیلات اعطایی در حساب های خود لحاظ کرده که در مقایسه با سال مالی ۹۵ با رشد ۱۶ درصدی همراه شده و سود حاصل از سرمایه‌گذاری‌ها و سپرده‌گذاری‌های بانک مبلغ ۴۱۴۷ میلیارد ریال بوده که نسبت به سال مالی ۹۵ با کاهش ۵۹ درصدی مواجه شده است.

بررسی های اخبار مالی از گزارش عملکرد ۱۲ ماهه منتهی به اسفند ۹۶ این بانک نشان می دهد که جمع درآمد های مشاع بانک در این سال مبلغ ۴۰ هزار ۵۷ میلیون ریال محقق شده و سود خالص بانک مبلغ ۳۹۸۳ میلیارد ریال به ثبت رسیده و سود قابل تخصیص با ۱۰ درصد افزایش به مبلغ ۱۲ هزار و ۲۲ میلیاردریال رسیده که ۱۰ درصد بیشتر از سال مالی ۹۵ است.

گفتنی است سود هر سهم این بانک در سال مالی ۹۶ مبلغ ۳۹۸ ریال محقق شده و این مبلغ برای سال مالی ۹۵ مبلغ ۸۱۴ ریال بوده و این نشان می دهد که سود هر سهم بانک در سال ۹۶ نسبت به سال قبل با کاهش ۵۱ درصدی مواجه شده است.

بنابراین گزارش سرمایه بانک ۱۰ هزار میلیاردریال است و طبق ترازنامه تلفیقی سال ۹۶ موجودی نقد بانک ۷۶۱۲ میلیاردریال ثبت شده که رشد ۳۴ درصدی را نشان می دهد. ضمن این که جمع دارایی های بانک نیز با رشد ۳۳ درصدی به مبلغ ۳۸۱ هزار و ۴۱۷ میلیارد ریال رسیده است.

بررسی وضعیت سهام بانک انصار در بورس اوراق بهادار نشان می دهد که نماد این بانک باز بوده و معامله بر روی سهام آن مجاز است و آخرین قیمت هر سهم مبلغ ۲۱۹۷ ریال ثبت شده است./ اختصاصی اخبار مالی

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید