سپرده گذاری ۴۲۱ هزار میلیاردریالی در بانک سینا – اخبار مالی

سپرده گذاری ۴۲۱ هزار میلیاردریالی در بانک سینا

47
0
اشتراک گذاری :
سپرده گذاری 421 هزار میلیاردریالی در بانک سینا

اخبار مالی- گزارش عملکرد یک ماهه منتهی به خرداد ۹۷ بانک سینا حکایت از سپرده گذاری ۴۲۱ هزار و ۷۰۸ میلیارد ریالی در این مدت دارد. ضمن این که میزان تسهیلات اعطا شده در طول خرداد ماه از سوی بانک نیز مبلغ ۳۰ هزار و ۱۰ میلیارد ریال اعلام شده است.

بانک سینا در خرداد ماه بیشترین تسهیلات را در حوزه مشارکت مدنی به ارزش ۲۰ هزار و ۵۵ میلیاردریال اعطا کرده و تسهیلات وصولی بانک در این ماه مبلغ ۲۷ هزار و ۸۹۰ میلیاردریال بوده است.

بررسی اخبار مالی از گزارش عملکرد یک ماهه بانک سینا نشان می دهد که در خرداد ماه درآمد تسهیلات اعطائی مبلغ ۱۸۵۴ میلیارد ریال بوده و بانک از ابتدای سال جاری تا پایان خرداد مبلغ ۵۵۲۸ میلیارد ریال درآمد از تسهیلات کسب کرده است.

همچنین این بانک که ۴۲۱ هزار و ۷۰۸ میلیاردریال سپرده در این دوره دریافت کرده، بیشترین میزان آن که مبلغ ۲۵۴ هزار و ۳۸۱ میلیارد ریال بود؛ مربوط به سپرده قرض الحسنه جاری شده و سپرده های کوتاه مدت به ارزش ۱۴۲ هزار و ۵۸۴ میلیون ریال در جایگاه دوم جذب سپرده قرار گرفته است.

بنابراین گزارش سود سپرده گذاری ها در خرداد ماه مبلغ ۱۷۹۳ میلیاردریال بوده و از ابتدای سال جاری تا پایان خرداد ماه سود بانک از سپرده گذاری ها به مبلغ ۴۳۶۷ میلیارد ریال رسیده است.

گفتنی است نماد این بانک در بورس بازه بوده و معامله بر روی سهام آن مجاز است و طبق بررسی های به عمل آمده قیمتهر سهم آن بین ۹۸۰ تا ۹۹۸ ریال در نوسان است./اختصاصی اخبار مالی

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید