بیمه ملت با سود ۲۲۹ ریالی هر سهم به مجمع می رود – اخبار مالی

بیمه ملت با سود ۲۲۹ ریالی هر سهم به مجمع می رود

65
0
اشتراک گذاری :
بیمه ملت با سود 229 ریالی هر سهم به مجمع می رود

اخبار مالی- شرکت بیمه ملت در حالی خود را برای رفتن به مجمع آماده می کند که روز گذشته اعلام شد که مدیرعامل شرکت به هلدینگ مالی ملت پیوسته است.

این شرکت در سال مالی ۹۶ سود هر سهم را ۲۹۹ ریال محقق کرده که در مقایسه با سال مالی ۹۵ رشد ۱۰۳ درصدی را نشان می دهد و سود انباشته شرکت نیز پس از افزایش ۱۰۱ درصدی به مبلغ ۵۳۵ میلیارد و ۹۹۲ میلیون ریال رسیده است.

بررسی های اخبار مالی از گزارش عملکرد یک ساله منتهی به ۲۹ اسفند ۹۶ شرکت نشان می دهد که سود خالص ۱۰۳ درصد بیشتر شده و مبلغ ۶۵۲ میلیارد و ۸۹۷ میلیون ریال به ثبت رسیده و شرکت در این سال مالی ۶۹۸۵ میلیارد ریال حق بیمه صادر کرده که در مقایسه با سال مالی ۹۵ با رشد ۹۲ درصدی همراه شده است.

همچنین درآمد حق بیمه نیز با افزایش ۵۱ درصدی به مبلغ ۴۶۹۶ میلیارد ریال رسیده و شرکت که با ۲۸۵۰ میلیارد ریال سرمایه فعالیت می کند، در سال مالی ۹۶ مبلغ ۳۰۲۲ میلیارد ریال خسارت پرداخت کرده است.

بنابراین گزارش مجمع عمومی عادی سالانه شرکت قرار است ساعت ۹ روز سه شنبه ۲۶ تیر ۹۷ درمحل خیابان شیخ بهایی جنوبی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان نهم، ساختمان شماره ۲ سازمان مدیریت صنعتی جهت بررسی و تصویب صورت های مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۹۶ برگزار می شود./اختصاصی اخبار مالی

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید