سود هر سهم بیمه تعاون با سرمایه جدید ۸۸ ریال اعلام شد – اخبار مالی

سود هر سهم بیمه تعاون با سرمایه جدید ۸۸ ریال اعلام شد

60
0
اشتراک گذاری :
سود هر سهم بیمه تعاون با سرمایه جدید 88 ریال اعلام شد

اخبار مالی- شرکت بیمه تعاون در آخرین گزارش عملکرد منتهی به اسفند ۹۶ خوداعلام کرد که پس ازافزایش سرمایه، سود هر سهم مبلغ ۸۸ ریال در نظر گرفته شده است.

این شرکت اعلام کرد که به موجب مصوبات مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۲۹اسفند ۱۳۹۶ سرمایه شرکت از محل سود انباشته و اندوخته سرمایه ای به مبلغ ۲۱۰ میلیارد ریال افزایش یافت که مبلغ مذکور به عنوان افزایش سرمایه در جریان در صورت های مالی سال ۱۳۹۶ لحاظ شده و سود هر سهم نیز بر اساس سرمایه ۴۹۰ میلیارد ریال برای این سال ۸۸ ریالی و مانده مقایسه ای سال گذشته نیز از این بابت اصلاح و سود هر سهم ۴۰ ریال است.

بررسی های اخبار مالی از گزارش عملکرد یک ساله ۹۶ این شرکت نشان می دهد که مبلغ ۲۳۰۳ میلیارد ریال حق بیمه از سوی شرکت صادر شده که نسبت به سال مالی ۹۵ رشد ۴۶ درصدی را ثبت کرده و درآمد حق بیمه نیز با ۵۸ درصد افزایش به مبلغ ۱۹۵۵ میلیارد ریال رسیده است.

گفتنی است سود خالص شرکت ۱۱۷ درصد نسبت به سال مالی ۹۵ افزایش یافته و به مبلغ ۴۳ میلیارد و ۸ میلیون ریال رسیده و سود انباشته نیز ۳۸ میلیارد و ۵۸۹ میلیون ریال محقق شده است.

این شرکت در طول سال مالی ۹۶ مبلغ ۹۵۷ میلیارد و ۲۳۶ میلیون ریال خسارت پرداخته که نسبت به سال مالی قبل ۱۰۴ درصد بیشتر شده است./اختصاصی اخبار مالی

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید