سود ۱۲ هزار میلیارد ریالی بانک صادرات از سپرده های خرداد – اخبار مالی

سود ۱۲ هزار میلیارد ریالی بانک صادرات از سپرده های خرداد

41
0
اشتراک گذاری :
سود سپرده های بانک صادرات

اخبار مالی- بانک صادرات ایران در ماه خرداد مبلغ ۱۲ هزار و ۴۷۷ میلیارد ریال از سپرده ها سود کسب کرد و این شوداز ابتدای سال جاری تا پایان بهار به مبلغ ۳۵ هزار و ۳۷۳ میلیارد ریال رسیده است.

بانک صادرات در جدید ترین اطلاعیه خود که مربوط به گزارش عملکرد یک ماهه منتهی به خرداد ۹۷ است، اعلام کرد که مبلغ ۸۵ هزار و ۹۷ میلیارد ریال تسهیلات اعطا کرده که بیش از ۲۹ هزار میلیارد آن مربوط به مشارکت مدنی بوده است. همچنین بیش از ۷۷ هزار میلیارد ریال تسهیلا تسویه شده در این ماه در حساب های بانک ثبت شده است.

بررسی های اخبار مالی نشان می دهد که درآمدی که بانک از محل تسهیلات در خرداد ماه کسب کرده ۸۳۵۴ میلیاردریال بوده و ازابتدای سال ۹۷ تا پایان خرداد نیز مبلغ ۲۳ هزار و ۹۸۰ میلیارد ریال درآمد از محل تسیهلات برای بانک منظور شده است.

همچنین در این دوره ۲۰۴۰ هزار میلیارد ریال سپرده جذب بانک شده و ۲۰۲۷ هزار میلیارد ریال سپرده تسویه شده است. ضمن این که ۱۰۸۲ هزار میلیارد ریال آن به سپرده گذاری های قرض الحسنه جاری تعلق دارد.

این بانک با ۵۷ هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال فعالیت می کند و نماد معاملاتی آن در بورس باز بوده و سهام آن قابل معامله است. طبق آخرین بررسی ها قیمت هر سهم بانک در بورس مبلغ ۷۵۱ ریال است./اختصاصی اخبار مالی

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید