عملکرد مناطق موسسه ملل مورد بررسی قرار گرفت – اخبار مالی

عملکرد مناطق موسسه ملل مورد بررسی قرار گرفت

29
0
اشتراک گذاری :
عملکرد مناطق موسسه ملل مورد بررسی قرار گرفت

اخبار مالی – نخستین جلسه تجزیه و تحلیل عملکرد مناطق و حوزه ها بر اساس اهداف تعیین شده سه ماهه اول سال ١٣٩٧ در دوازدهم تیرماه در سالن کنفرانس موسسه اعتباری ملل برگزار شد.

نخستین جلسه تجزیه و تحلیل عملکرد مناطق و حوزه ها بر اساس اهداف تعیین شده سه ماهه اول سال ١٣٩٧ در دوازدهم تیرماه در سالن کنفرانس موسسه اعتباری ملل با حضور مدیرعامل، اعضا هیئت مدیره، معاونین و روسای مناطق و حوزه ها برگزار شد.

در این جلسه امین جوادی مدیرعامل موسسه اعتباری ملل ضمن خداقوت به همکاران گرامی، تبیین سیاست ها و هدف های پیش بینی شده را یادآور شدند و از روسای مناطق و حوزه ها خواستند نظارت دقیق تری بر روی عملکرد شعب تحت مدیریت داشته باشند و همواره پیگیر اجرای دستورالعمل ها و اهداف از پیش تعیین شده باشند.

ریاست هیئت مدیره و قائم مقام مدیرعامل سخنران دوم این جلسه بودند که در ادامه فرمایشات مدیرعامل به بررسی جایگاه موسسه اعتباری ملل در شبکه بانکی پرداختند.

زاده باقر مدیرکل برنامه ریزی و بهبود روش ها در خصوص تجزیه و تحلیل عملکرد مناطق و حوزه ها گزارشی آماده کرده بودند که به سمع و نظر مدیران ارشد و روسای مناطق و حوزه ها رساندند. در ادامه نیز معاونین محترم مدیرعامل در امورشعب، اداری و منابع انسانی و اعتبارات گزارشی از عملکرد واحدهای تحت مدیریت خود ارایه کردند.

در پایان جلسه نیز روسای هر یک از حوزه ها ضمن ارایه گزارش عملکرد، به بحث و بررسی و ارایه پیشنهاد جهت تحقق اهداف تعیین شده پرداختند. در حاشیه جلسه نیز از عملکرد روسای موفق حوزه ها تقدیر و تشکر به عمل آمد.

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید