بانک سپه ۴۰ درصد سهام شرکت امید را واگذار می کند – اخبار مالی

بانک سپه ۴۰ درصد سهام شرکت امید را واگذار می کند

66
0
اشتراک گذاری :
بانک سپه ۴۰ درصد سهام شرکت امید را واگذار می کند

اخبار مالی – ۴۰ درصد سهام شرکت سرمایه گذاری امید متعلق به بانک سپه با تصویب هیئت مدیره بانک واگذار می شود.

محمدکاظم چقازردی، مدیرعامل بانک سپه با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری در بحث اقتصاد مقاومتی و کمک و حمایت از تولیدات داخلی همچنین تأکید ریاست محترم جمهوری و وزیر محترم امور اقتصاد و دارایی برای واگذاری سهام شرکت های تابعه و در اجرای قانون رفع موانع تولید، اظهار داشت: با تصویب هیئت مدیره بانک سپه در مرحله اول ۴۰ درصد از سهام شرکت سرمایه گذاری امید به عنوان یکی از ده شرکت بزرگ بورس اوراق بهادار متعلق به بانک سپه واگذار می شود.

مدیرعامل بانک سپه با بیان اینکه این بانک اهتمام ویژه ای برای واگذاری سهام شرکت سرمایه گذاری امید دارد افزود: پس از تعیین قیمت کارشناسی سهام این شرکت و طبق ضوابط و مقررات ناظر؛ واگذاری سهام شرکت سرمایه گذاری امید صورت خواهد گرفت.

رییس هیئت مدیره بانک سپه در خصوص واگذاری املاک مازاد این بانک نیز اظهار داشت:بانک سپه تمام تلاش خود را برای واگذاری صحیح و در چهارچوب قانون املاک مازاد خود بکار گرفته و در این راه اقدامات ارزنده ای نیز انجام شده است.

وی، واگذاری ۱۳۰ رقبه املاک مازاد (واحد شمارش املاک) در سال گذشته به ارزش بیش از یک هزار و ۶۰۵ میلیارد ریال را از جمله اقدامات مهم بانک سپه در این راستا عنوان کرد و اظهار داشت: این روند در سال ۹۷ نیز ادامه داشته و تا کنون طی سه ماه سال جاری ۶۷ رقبه از املاک مازاد بانک به ارزشی بالغ بر ۵۶۳ میلیارد ریال واگذار شده است.

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید