بانک کارآفرین با سود ۱۰۴ ریالی هر سهم به مجمع می رود – اخبار مالی

بانک کارآفرین با سود ۱۰۴ ریالی هر سهم به مجمع می رود

80
0
اشتراک گذاری :
بانک کارآفرین با سود 104 ریالی هر سهم به مجمع می رود

اخبار مالی- بانک کارآفرین اعلام کردکه مجمع عمومی عادی سالانه خود جهت بررسی و تصویب صورت های مالی سال ۹۶ را ۳۱ تیر ۹۷ برگزار می کند.

این بانک در سال مالی ۹۶ به ازای هر سهم سود ۱۰۴ ریالی محقق کرد که این مبلغ در مقایسه با سود هر سهم در سال ۹۵ که مبلغ ۱۲۳ ریال بود، ۱۵ درصد کاهش یافت. ضمن این که سود انباشته شرکت ۱۳۵۳ میلیاردریال محقق شده که نسبت به سال مالی ماقبل کاهش ۳۳ درصدی نشان می دهد.

این بانک که ۸۵۰۰ میلیاردریال سرمایه دارد، در سال مالی ۹۶ مبلغ ۱۷ هزار و ۷۸۹ میلیارد ریال به عنوان سود و وجه التزام تسهیلات اعطایی در حساب های خود ثبت کرده و سود حاصل از سرمایه‌گذاری‌ها و سپرده‌گذاری‌های این بانک در سال مالی ۹۶ مبلغ ۱۷۶۰ میلیاردریال بوده که در مقایسه با سال مالی ۹۵ با رشد ۶۳ درصدی همراه شده است.

بنابرگزارش اخبار مالی از صورت های مالی ۱۲ ماهه منتهی به اسفند ۹۶ سود خالص بانک مبلغ ۸۵۵ میلیارد و ۲۰۶ میلیارد ریال محقق شده که ۱۵ درصد از سال ماقبل کمتر است.

گفتنی است جلسه مجمع عمومی عادی سالانه این بانک با دستور جلسه  استماع گزارش هیئت‌ مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۹۶، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره و تعیین پاداش هیئت مدیره قرار است ساعت ۹ صبح روز یکشنبه ۳۱ تیر ۹۷  درمحل تهران، بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی شرق (نیایش شرق) بعد از پل سئول نرسیده به اتوبان کردستان، روبروی باشگاه انقلاب شهرک فجر، سالن همایش کردستان برگزار شود./ اختصاصی اخبار مالی

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید