فلزی ها شاخص را پایین کشیدند – اخبار مالی

فلزی ها شاخص را پایین کشیدند

37
0
اشتراک گذاری :
فلزی ها شاخص را پایین کشیدند

اخبار مالی- به نظر می رسد روزهای طلایی بورس دوام چندانی نداشت و پس از چند روز که شاخص با رشد های چند هزار واحدی همراه شد، به تدریج ورق برگشت و شاخص پله های سقوط را هم مانند صعود با سرعت طی کرد و امروز شاخص به جایی بازگشت که پیش از روزهای خوش در آن قرار داشت.

امروز چهارشنبه ۲۰ تیر ۹۷ شاخص کل بورس پس از افت ۱۳۴۳ واحدی به زیر ۱۱۰ هزار واحد رسید و روی رقم ۱۰۹ هزار و ۵۰۵ واحد ایستاد. این اتفاق در حالی رخ داد که نمادهای فلزی بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص گذاشتند.

در معاملات امروز نماد شرکت ملی صنایع مس ایران شاخص را ۵۷۸ واحد کاهش داد و بیشترین بار منفی تاثیر با شاخص را بر دوش کشید. همچنین دادوستد سهام در نمادهای فولاد مبارکه اصفهان، صنایع پتروشیمی خلیج فارس و فولاد خوزستان به ترتیب شاخص را ۱۶۱، ۸۱ و ۶۶ واحد پایین کشیدند.

بررسی های اخبار مالی نشان می دهد که امروز در مجموع بیش از ۵۴۶ میلیون سهم به ارزش ۲۶۵۴ میلیارد ریال در ۱۲۹ هزار و ۴۴۶ نوبت مورد معامله قرار گرفت و تمام شاخص ها به صورت دسته جمعی تن به کاهش دادند.

در این معاملات همچنین نماد شرکت های سایپا،فولاد مبارکه اصفهان، تاپیکو، معدنی و صنعتی چادرملو و بانک ملت پربیننده ترین نمادها بودند./اختصاصی اخبار مالی

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید