عرضه ۳۵ میلیون سهم شرکت کشت و دام قیام اصفهان در فرابورس – اخبار مالی

عرضه ۳۵ میلیون سهم شرکت کشت و دام قیام اصفهان در فرابورس

68
0
اشتراک گذاری :
عرضه 35 میلیون سهم شرکت کشت و دام قیام اصفهان در فرابورس

اخبار مالی – عرضه اولیه ۱۰ درصدی سهام شرکت کشت و دام قیام اصفهان دوشنبه هفته جاری در فرابورس انجام می شود.

بر اساس برنامه اعلام شده از سوی فرابورس، دوشنبه هفته جاری ۲۵ تیرماه  عرضه اولیه  ۳۵ میلیون سهم از مجموع سهام شرکت کشت و دام قیام اصفهان در بازار دوم فرابورس انجام خواهد شد.

محمد مرتهب، مدیرعامل شرکت کشت و دام قیام اصفهان در نشست خبری قبل از عرضه سهام در فرابورس درباره ظرفیت های تولید و همچنین برنامه های شرکت توضیحاتی ارائه کرد و گفت: این شرکت در سال ۷۲ به عنوان یک شرکت سهامی خاص ثبت شده و در سال ۸۰ به سهامی عام تبدیل شده و در نهایت شرکت در نماد «زقیام» هجدهم اسفندماه سال ۱۳۹۵ در گروه زراعت و خدمات وابسته، زیرگروه کشاورزی و و خدمات دامپروری به غیر از دامپزشکی در بازار دوم فرابورس پذیرش و در تاریخ ۲۴ آبان ماه سال ۱۳۹۶ به عنوان یکصد و شصت و هفتمین نماد معاملاتی در فهرست نرخ‌های فرابورس درج شده است.

بنابراین گزارش، شرکت دارای ۳۵۰ میلیون سهم به ارزش اسمی هر سهم یک هزار ریال است دوشنبه هفته جاری ۲۵ تیرماه ۱۰ درصد از کل سهام شرکت را به خریداران حقیقی و حقوقی به روش ثبت سفارش عرضه اولیه می‌کند.

دامنه قیمت در ثبت سفارش این عرضه از مبلغ ۲۳۰۰ ریال تا مبلغ ۲۳۶۹ ریال تعیین و حداکثر سهام قابل خریدارای توسط هر شخص اعم از حقیقی و حقوقی حداکثر تعداد ۷۰۰ سهم اعلام شده است. از سوی دیگر مدیر عرضه و متعهد خرید آن نیز کارگزاری بورس بهگزین بوده و دامنه قیمت آن حداکثر ۵۰ درصد سهام قابل عرضه در روز عرضه اولیه عنوان شده است.

لازم به ذکر است، پیش از این در تاریخ ۱۳ و ۱۹ تیرماه به ترتیب ۱۰ درصد از سهام شرکت‌های «پتروشیمی غدیر و کشاورزی و دامپروری بینالود نیشابور» در بازارهای اول و دوم عرضه اولیه شده بودند.

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید