رشد ۱۰۴ درصدی سود سهام بورس کالا در بهار – اخبار مالی

رشد ۱۰۴ درصدی سود سهام بورس کالا در بهار

45
0
اشتراک گذاری :
رشد 104 درصدی سود سهام بورس کالا در بهار

اخبار مالی- شرکت بورس کالای ایران آخرین گزارش عملکرد خود را که مربوط به سه ماهه اول سال جاری بود، منتشر کرد. طبق این گزارش سود هر سهم این شرکت با ۱۰۴ ریال افزایش مبلغ ۱۴۵ ریال محقق شده است.

این شرکت که با ۱۲۴۰ میلیارد ریال سرمایه فعالیت می کند، در بهار امسال ۱۹۶ میلیارد و ۱۹۷ میلیون ریال سود انباشته به ثبت رسانده که نسبت به دوره مشابه سال مالی قبل با ۱۵ درصد رشد همراه شده است.

بررسی های اخبار مالی نشان می دهد که درآمدهای عملیاتی شرکت در سه ماه اول سال جاری مبلغ ۲۰۹ میلیارد و ۸۹ میلیون ریال محقق شده که در مقایسه با مدت مشابه سال مالی گذشته ۸۶ درصد افزایش یافته و سود عملیاتی شرکت رشد ۲۴۸ درصدی را تجربه کرده و به مبلغ ۱۱۷ میلیارد و ۱۰۷ میلیون ریال رسیده است.

گفتنی است سود خالص بورس کالای ایران نیز با افزایش ۱۰۵ درصدی همراه شده و مبلغ ۱۷۹ میلیارد و ۷۷۵ میلیون ریال سود در پایان بهار برای این شرکت محقق شده است.

همچنین سرمایه گذاری های کوتاه مدت شرکت در سه ماهه اول امسال در مقایسه با مدت مشابه سال مالی قبل ۱۵ درصد بیشتر شده و به مبلغ ۱۶۰۵ میلیارد ریال رسیده است.جمع دارایی های شرکت نیز ۱۲ درصد افزایش یافته و مبلغ ۲۲۷۰ میلیارد ریال به عنوان جمع دارایی در ترازنامه شرکت ثبت شده است./اختصاصی اخبار مالی

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید