بیمه سلامت مطالبات سال ۹۶ داروخانه‌های ۱۱ استان را تسویه کرد – اخبار مالی

بیمه سلامت مطالبات سال ۹۶ داروخانه‌های ۱۱ استان را تسویه کرد

15
0
اشتراک گذاری :
بیمه سلامت مطالبات سال 96 داروخانه‌های 11 استان را تسویه کرد

اخبار مالی-معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بیمه سلامت ایران با اشاره به تسویه مطالبات سال ۹۶ داروخانه‌ها در ۱۱ استان کشور، گفت: پرداخت علی‌الحساب به داروخانه‌ها متناسب با وصول اعتبارات سال ۹۷، در دستور کار سازمان بیمه سلامت قرار دارد.

شاهرخ رامزی معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بیمه سلامت ایران در گفت‌وگو با آی‌هینا در خصوص آخرین وضعیت پرداخت مطالبات داروخانه‌های طرف قرارداد با این سازمان بیان کرد: پرداخت مطالبات داروخانه‌ها با توجه به نقش کلیدی دارو در درمان بیماران همواره به عنوان اولویت اول پرداخت مطالبات قرار داشته است.

وی ادامه داد: برخلاف برخی اخبار درج شده، پرداخت مطالبات سال ۹۶ به داروخانه‌های سراسر کشور به طور متوسط تا بهمن ماه انجام شده و در ۱۱ استان نیز مطالبات سال ۹۶، تسویه شده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بیمه سلامت ایران گفت: از آنجایی که پرداخت مطالبات موسسات منوط به اخذ تخصیص و اعتبارات از سازمان برنامه و بودجه و خزانه‌داری کل کشور است، به محض وصول اعتبارات، مانده مطالبات سال ۹۶ پرداخت خواهد شد.

رامزی در پایان بیان کرد: پرداخت علی‌الحساب به داروخانه‌ها متناسب با وصول اعتبارات سال ۹۷، در دستور کار سازمان بیمه سلامت قرار دارد.

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید