سود بهاره هر سهم بیمه نوین ۸۷ درصد رشد کرد – اخبار مالی

سود بهاره هر سهم بیمه نوین ۸۷ درصد رشد کرد

20
0
اشتراک گذاری :
سود بهاره هر سهم بیمه نوین 87 درصد رشد کرد

اخبار مالی- شرکت بیمه نوین گزارش عملکرد سه ماهه منتهی به بهار ۹۷ خود را منتشر کرد و طبق صورت های مالی ارائه شده، سود هر سهم این شرکت در این دوره مبلغ ۴۳ ریال محقق شد که این مبلغ در مقایسه با مدت مشابه سال مالی گذشته ۸۷ درصد افزایش یافته است.

از سوی دیگر شرکت به جای سود انباشته در بهار امسال با مبلغ ۲۹۸ میلیارد و ۲۵۶ میلیون ریال زیان انباشته مواجه شد اما سود خالص شرکت ۸۴ درصد رشد کرد و به مبلغ ۶۴ میلیارد و ۷۱۳ میلیون ریال رسید.

همچنین شرکت در سه ماه اول امسال مبلغ ۱۲۳۸ میلیارد ریال به عنوان حق بیمه صادره در حساب های خود ثبت کرده که در مقایسه با مدت مشابه سال مالی گذشته ۴۴ درصد رشد کرده و درآمد حق بیمه در این مدت نیز با ۳۹ درصد افزایش به مبلغ ۹۹۷ میلیارد و ۳۲۰ میلیون ریال رسید.

بررسی های اخبار مالی نشان می دهد که شرکت در سه ماه اول امسال ۶۲۴ میلیارد و ۸۰۹ میلیون ریال خسارت پرداخته که در مقایسه با مدت مشابه سال مالی گذشته ۲۳ درصد بیشتر شده است.

گفتنی است این شرکت جلسه مجمع عمومی عادی سالانه منتهی به ۲۹ اسفند ۹۶ را روز ۳۱ تیر ۹۷ با حضور بیش از ۹۳ درصد سهامداران برگزار کرد و در این جلسه صورت های مالی ۱۲ ماهه ۹۶ مورد بررسی و تصویب قرار گرفت و در نهایت سود خالص هر سهم ۱۴۹ ریال و سود خالص شرکت مبلغ ۲۲۳ میلیارد و ۵۵۹ میلیون ریال تصویب شد./اختصاصی اخبار مالی

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید