موسسه اعتباری نور مجوز دارد – اخبار مالی

موسسه اعتباری نور مجوز دارد

22
0
اشتراک گذاری :
موسسه اعتباری نور مجوز دارد

اخبار مالی-نماینده مردم تبریز در مجلس با تاکید براینکه موسسه اعتباری نورمجوز دارد،افزود:انتقادم نسبت به بانک مرکزی وسیاست های یک بوم ودوهوای این بانک بوده است.

محمد حسین فرهنگی ادامه داد: در حالی که موسساتی از گذشته دارای مجوز بوده اندودر حال حاضر خدمات ارائه می دهند،آستان قدس در پی ایجاد بانک است.

وی تصریح کرد:مثلا چرا بانک هایی مانند انصار ومهر اقتصاد که موفق بوده اند،باید ادغام شوند و بانک مرکزی باید به فکر مدیریت بازار ارز وسکه باشد.

لازم به ذکر است موسسه اعتباری نور بر اساس مجوز بانک مرکزی از ادغام و تجمیع تعاونی های اعتبار دارای مجوز کارسازان آینده ،پیشگامان کویر یزد وصندوق های قرض الحسنه ریحانه گستر و مشیز در سوم آبان سال ۱۳۹۱ در قالب موسسه اعتباری نور ساماندهی شد وبانک مرکزی در تاریخ۲۱ بهمن ماه ۱۳۹۲ موافقت خود را با تجمیع موسسات یاد شده و فعالیت موسسه اعتباری نور اعلام کرد.

موسسه اعتباری نور در حال حاضر در زمره موسسات دارای مجوز بانک مرکزی ودارای  ۳۳۶ شعبه فعال در سراسر کشور است.نام این موسسه در فهرست موسسات بانکی مجاز در سایت بانک مرکزی نیز درج شده  و عضو شبکه شتاب است و تحت نظارت  و درچارچوب دستورالعمل ها و آیین نامه های بانک مرکزی فعالیت می کند.

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید