۵ طرح جدید سپرده گذاری و تسهیلاتی در بانک شهر – اخبار مالی

۵ طرح جدید سپرده گذاری و تسهیلاتی در بانک شهر

20
0
اشتراک گذاری :
5 طرح جدید سپرده گذاری و تسهیلاتی در بانک شهر

اخبار مالی-مدیر امور بازاریابی بانک شهر از استقبال گسترده شهروندان از طرح های تسهیلاتی این بانک در سالجاری خبر داد.

حسین ابوحمزه، گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون ۵طرح سپرده گذاری و تسهیلاتی به تمامی شعب بانک شهر در سراسر کشور ابلاغ شده که ۳طرح برای مشتریان حقیقی و ۲طرح برای مشتریان حقوقی بوده است.

وی افزود: در همین راستا طرح “سپرده نشان” برای سپرده گذاری و پرداخت تسهیلات با نرخ های ۴تا ۱۲درصد و بازپرداخت تا ۶۰ماه،طرح” سپرده سرآمد مسکن” برای پرداخت تسهیلات با دوره بازپرداخت تا ۱۰سال و نرخ های ۱۲تا ۱۸درصد و” سپرده کارا ” برای جذب سپرده و پرداخت تسهیلات تا ۹۰درصد مبلغ سپرده با مدت بازپرداخت حداکثر ۳۶ماه معرفی شد که براساس بررسی انجام شده سپرده های “نشان” و “کارا ” بیشتر مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است.

مدیر امور بازاریابی بانک شهر گفت: طرح کارت اعتباری دانشجویی نیز برای دانشجویانی که در نمایشگاه کتاب افتتاح حساب کرده و حداقل ۳ماه حداقل موجودی ۵میلیون ریال را در حساب خود حفظ کرده اند، اجرایی شد که علی رغم زمان بسیار محدود ایام برگزاری نمایشگاه کتاب، مورد توجه و استقبال دانشجویان واقع شد و بیش از ۱۱۰۰نفر در نمایشگاه کتاب افتتاح حساب کرده اند.

ابوحمزه در ادامه افزود: سپرده های ویژه ای نیز برای پرداخت تسهیلات به کارکنان شهرداری ها، سازمان های وابسته و شرکت ها معرفی شد که بر این اساس، اشخاص حقوقی برای پرداخت تسهیلات با نرخ های ۲تا ۱۲درصد می توانند از محل میانگین یا مسدودی سپرده اقدام کنند.

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید