“نطرین” ۴۹۱۴ ریال قیمت خورد – اخبار مالی

“نطرین” ۴۹۱۴ ریال قیمت خورد

47
0
اشتراک گذاری :
“نطرین” 4914 ریال قیمت خورد

اخبار مالی – عرضه اولیه تعداد ۱۵میلیون و ۶ هزار و ۴۵۰ سهم معادل ۱۵ درصد از سهام شرکت عطرین نخ قم در نماد معاملاتی «نطرین» کشف قیمت شد.

در پی سومین عرضه اولیه سال ۹۷ در فرابورس ایران که در ۲۵ تیرماه رقم خورد، روز جاری نوبت به چهارمین عرضه اولیه امسال فرابورس رسید که با عرضه اولیه ۱۵ درصد از سهام شرکت عطرین نخ قم انجام شد.

عرضه اولیه تعداد ۱۵میلیون و ۶ هزار و ۴۵۰ سهم معادل ۱۵ درصد از سهام شرکت عطرین نخ قم در نماد معاملاتی «نطرین» امروز بیستم شهریوماه در بازار دوم فرابورس ایران با کشف قیمت هر سهم این شرکت به ارزش ۴۹۱۴ ریال در سقف دامنه قیمتی رقم خورد.

در حالی که بیش از ۱۵ میلیون سهم نطرین برای عرضه در نظر گرفته شد، حجم تقاضاهای ثبت‌شده در سامانه معاملاتی از سوی خریداران حدود ۴۰ میلیون سهم بود.

همچنین دامنه قیمت در این عرضه که با روش ثبت سفارش صورت گرفت مبلغ ۴۶۸۰ تا ۴۹۱۴ ریال تعیین شد و با مشارکت ۱۳۸ هزار و ۲۳۲ هزار نفری خریداران نیز به هر سهامدار حقوقی و حقیقی حداکثر ۱۰۹ سهم اختصاص داده شد.

کارگزاری رضوی علاوه بر آنکه مدیر این عرضه بود، به عنوان متعهد خرید، تعهد خرید ۳۳٫۳۴ درصد از سهام نطرین در روز عرضه اولیه را داد و شخص حقیقی نیز خرید ۱۴٫۶۶ درصد از سهام قابل عرضه را متعهد شد.

شایان ذکر است که موضوع فعالیت عطرین نخ قم بر اساس ماده ۲ اساسنامه این شرکت شامل تولید انواع نخ، صادرات و واردات تمامی کالاهای مجاز بازرگانی، اخذ وام و تسهیلات ارزی و ریالی و ضمانت‌نامه‌ها، گشایش اعتبارات از بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری به منظور فعالیت‌های شرکت عنوان شده است.

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید