اخبار مالی

آخرین مطالب

بانک

توسعه مراودات خرد مالی در کیف پول الکترونیکی بانک ملّی

اخبار مالی-عضو هیات مدیره و معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک ملی ایران گفت: کیف پول الکترونیک محصولی نوین در بانک ملی ایران است که امکان توسعه مراودات خرد مالی و دریافت و پرداخت های متقابل را برای کسب و کارهای مختلف فراهم می کند

اجرایی شدن استقلال بانک مرکزی کلید خورد

اخبار مالی-رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: لایحه قانون جدید بانک مرکزی به عنوان یکی از مهمترین دغدغه های نظام پولی و فعالان اقتصادی پس از ماهها تلاش در این کمیسیون نهایی و تصویب شد.

واحد بانکداری شرکتی بانک گردشگری افتتاح شد

اخبار مالی- واحد بانکداری شرکتی بانک گردشگری با هدف ارائه خدمات متمایز و تعامل هدفمند با مشتریان ویژه در محل شعبه مرکزی این بانک افتتاح شد.

شرایط رفع سوءاثر از چک برگشتی

اخبار مالی- طبق قانون جدید چک شرایط تازه‌ای برای رفع سوءاثر از چک برگشتی اعلام شده است.

۸۷۵ هزار نفر کارت بانکی خود را جایگزین کارت سوخت کردند

اخبار مالی- عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران اعلام کرد: تاکنون ۸۷۵ هزار نفر کارت بانکی خود را جایگزین کارت سوخت کرده اند که با این کار ۴۳ میلیارد تومان در منابع دولتی صرفه جویی شده است.

ادامه سیاست گذاری با هدف شفافیت و کاهش قیمت ارز

اخبار مالی-چهارمین نشست رییس کل بانک مرکزی با صاحبان دیدگاه‌های مختلف اقتصادی به منظور همفکری درباره مسائل مرتبط با بانک مرکزی و اقتصاد کشور برگزار شد.

افتتاح طرحهای اشتغالزایی روستایی مورد حمایت بانک سینا

اخبار مالی- در راستای کمک به رونق کسب و کار و ایجاد اشتغال در مناطق روستایی و کم برخوردار کشور تاکنون بیش از ۲ هزار و ۷۰۰ فقره تسهیلات اشتغالزایی یارانه‌ای در بانک سینا مورد تصویب قرار گرفته است.

از جیب هر ایرانی چقدر بابت موسسات اعتباری رفت؟

اخبار مالی-در چند سال اخیر پدیده موسسات مالی و اعتباری غیر مجاز سرمایه های تعدادی از مردم را بلعیده اند و برای جبران این خسارت همه ی مردم متحمل زیان شده اند.

دخالت سپرده گذاران در فروش اموال اعتباری ها

اخبار مالی- آیین نامه ای درباره شعب موسسات اعتباری در حال تنظیم است که در آن تعیین می شود شعب آنها در کجا ادغام شده و نیروهای آنها در کدام بخش مشغول فعالیت شوند.

بانک مرکزی باید استقلال داشته باشد

اخبار مالی-عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اعلام کرد: دولت نباید چیزی را به بانک مرکزی تحمیل کند و این بانک باید استقلال داشته باشد.

عملیات انتقال وجه در سامانه ساتنا بدون محدودیت است

اخبار مالی- مردم و مشتریان بانک‌ها ازاین‌ پس در انتقال وجه و خرید در مبالغ بالا باید از سامانه ساتنا و چک استفاده کنند همچنین سرویس پایا نیز برای انتقال وجه در حساب‌ها قابل دسترس است.

احراز صلاحیت مدیران بانک‌ها وارد فاز جدید شد

اخبار مالی-اداره مطالعات و مقررات بانکی در ابلاغیه‌ای به مدیران عامل بانک‌های دولتی، غیردولتی و موسسات اعتباری غیربانکی بر لزوم تایید صلاحیت مدیران بانکی توسط بانک مرکزی تاکید کرد.

پیگیری مطالبات مشکوک الوصول از سوی بانک صادرات

اخبار مالی- در ١٦ هفته باقی‌مانده تا پایان سال اهداف مطالباتی، درآمدهای غیرمشاع، مباحث درآمد و مطالبات مشکوک الوصول بانک صادرات باید با جدیت مورد پیگیری قرار گیرد.

برگزاری نوبت دوم مجمع بانک پاسارگاد

اخبار مالی- جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه بانک پاسارگاد در “نوبت دوم”، ساعت ۹ صبح روز چهارشنبه ۲۸ آذرماه در محل تالار بزرگ کشور برگزار می شود.

کاهش هزینه های بانک ها با بهره گیری از فین‌تک‌ها

اخبار مالی-دبیر انجمن فین‌تک ایران با بیان اینکه، بانک‌ها وشرکت های PSP در قبال ارائه خدمات به مشتریان، کارمزد نمی گیرند، گفت:با فعالیت فین تک‌ها چرخه معیوب نظام کارمزد اصلاح می‌شود.

امکان کشف پولشویی با تحلیل تراکنش های بانکی

اخبار مالی-رییس پژوهشکده فناوری اطلاعات پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات با یادآوری کاربرد های کلان داده ها در حوزه بانکی گفت: با تجزیه و تحلیل تراکنش های بانکی می توان تقلب و پولشویی را تشخیص داد.

لزوم توجه به تولید و تقویت ارزش پول ملی

اخبار مالی- رییس کل بانک مرکزی بر توجه به تولید و رشد اقتصادی در جهت تقویت ارزش پول ملی تاکید کرد و در این راستا تمرکز جدی بانک‌ها به تامین سرمایه در گردش بخش تولید را کلیدی خواند.

فروش املاک بزرگ در دستور کار بانک دی

اخبار مالی- بانک دی با طبقه بندی املاک و شناسایی مسائل مربوط به آن ها، فروش املاک بزرگ از طریق واگذاری مدت دار در قالب اجاره به شرط تملیک در دستور کار قرار دارد.

تعیین میزان بدهی بانک ها بر عهده ی بانک مرکزی است

اخبار مالی- طبق قانون و آیین نامه مربوط، تعیین میزان بدهی بانک ها در اختیار بانک مرکزی است و این وزارتخانه هیچ دخل و تصرفی در اعلام ارقام و نام بانک ها ندارد.

تجربه بانک صادرات در استفاده از رمز یکبار مصرف، فراگیر شد

اخبار مالی- استفاده از رمز دوم یکبار مصرف در بانکداری‌الکترونیک که برای همه بانک‌ها الزامی شده است، در بانک صادرات ایران سابقه‌ای بیش از ١٠ سال دارد و پیش از این نیز عملیاتی شده بود.

صنعت بانکداری باید در خدمت کسب و کارها باشد

اخبار مالی-رییس پژوهشکده پولی و بانکی اعلام کرد: در حوزه بازار پول صنعت بانکداری باید در خدمت کسب و کارها باشد و بانک‌ها برای ارائه خدمات منحصر به فرد مشخص شده و متناسب با نیاز شرکت‌ها تجهیز شوند.

الزامات عملیات مانده‌گیری از طریق اپلیکیشن‌های موبایلی

اخبار مالی-شاپرک در ابلاغی به شرکت‌های پرداخت الکترونیک اعلام کرد که باید عملیات مانده‌گیری صرفا در صورت تطابق کارت بانکی و شماره تلفن همراه درخواست کننده تراکنش برای احراز هویت انجام شود.

برای ثبات مالی نیاز به قانون جدید نداریم

اخبار مالی- مدیرعامل بانک صادرات معتقد است که در زمینه ثبات پولی و مالی با کمبود قانون مواجه نیستیم و اصلاً نیازی به قانون جدید یا اقدام ریشه‌ای نداریم.

صندوق‌های سرمایه‌گذاری باعث ایجاد بی‌نظمی در بازار پول می‌شوند

اخبار مالی-قائم مقام بانک مرکزی معتقد است که صندوق‌های سرمایه‌گذاری که مجوز فعالیت خود را از بازار سرمایه می‌گیرند، به دلیل چسبندگی به نظام بانکی و نظارت کمتر از سوی بانک مرکزی و متولیان بازار سرمایه باعث ایجاد بی نظمی در بازار پول می‌شوند.

انتخاب بانک آینده به عنوان بانک سال ایران در ۲۰۱۸ میلادی

اخبار مالی- در آخرین ارزیابی نشریه بین‌المللی بنکر، بانک آینده در سال ۲۰۱۸ میلادی، به عنوان بانک سال جمهوری اسلامی ایران (Bank of The Year in Iran) انتخاب و تندیس و گواهی بنکر به بانک آینده اعطا شد.

اجرای استانداردهای IFRS در بانک ملّی ایران

اخبار مالی-بانک ملی ایران نیز از سال گذشته صورت های مالی خود را طبق نمونه ارسالی بانک مرکزی بر پایه استاندارد بین المللی IFRS تهیه می کند.

قیمت ارز را بازار تعیین می کند

اخبار مالی- رئیس کل بانک مرکزی گفت:قیمت ارز را بازار تعیین می‌کند و نمی‌توانیم قیمت مشخصی برای آن اعلام کنیم.

درخواست ۱۵۶ نماینده برای تسریع در ارائه گزارش قوه قضائیه درباره موسسات مالی

اخبار مالی- ۱۵۶ نماینده مجلس با امضاء بیانیه‌ای از علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی درخواست کردند تا هر چه سریعتر در خصوص آخرین وضعیت پرونده موسسات مالی و اعتباری به مجلس گزارش دهد.

بانک پاسارگاد به بانک مرکزی بدهکار نیست

اخبار مالی- بدهی بانک‌پاسارگاد به بانک‌مرکزی ج.ا.ایران، بابت برداشت‌های شبانه و بدون مجوز از حساب بانک‌ها، تحت‌عنوان ما به‌التفاوت نرخ ارز در تاریخ ۲۹ اسفند سال ۱۳۹۰ است.

بانک سپه ۳۴۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به بوشهری ها پرداخت کرد

اخبار مالی-بانک سپه برای کمک به تحقق اهداف اقتصادی دولت مبنی بر رشد تولید و اقتصادی ۳ هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به بخش های مختلف اقتصادی استان بوشهر در نیمه نخست سال جاری پرداخت کرد.

سازمان امور مالیاتی علیه دو بانک اعلام جرم کرد

اخبار مالی-دادستان انتظامی مالیاتی سازمان امور مالیاتی گفت:‌ به دلیل عدم ارائه اطلاعات مورد نظر طبق ماده ۱۶۹ مکرر قانون مالیات‌های مستقیم توسط دو بانک، علیه آن‌ها به مرجع قضایی اعلام جرم کردیم.

۱۱ تغییری که در قانون چک رخ داد

اخبار مالی- قانون جدید چک که به تازگی برای اجرا ابلاغ شده، ۱۱ تغییر عمده را در پی داشت که موجب اعتباربخشی بیشتر به این ابزار پرداخت شده است.

ادامه همکاری بزرگترین شرکت پرداخت تایوانی با ایران

اخبار مالی-معاون تولید سخت افزار فناپ پرداخت از ادامه همکاری بزرگترین شرکت پرداخت تایوانی با شرکت فناپ پرداخت در راستای تولید سخت افزارهای بانکی و کارتخوان‌ها در داخل ایران خبر داد.

اعلام اسامی بانک های بدهکار و فاقد بدهی

اخبار مالی-بانکهای دارای بدهی و فاقد بدهی به بانک مرکزی مشمول تسویه با صدور اوراق تسویه خزانه از سوی معاونت نظارت مالی و خزانه داری کل کشور اعلام شد.

کاهش چک های برگشتی در مهرماه

اخبار مالی-بانک مرکزی اعلام کر د: ۱.۲ میلیون فقره چک به ارزش ١٤٨ هزار میلیارد ریال در مهرماه ١٣٩٧ در کشور برگشت داده شده که نسبت بـه ماه قبل از نظر تعداد و مبلغ به ترتیب ۱۴.۳ درصد و ٥ درصد کاهش نشان می‌دهد.

افزایش ۱۰۰ درصدی بدهی بانک‌های خصوصی

اخبار مالی-بدهی بانک‌ها و موسسات خصوصی به بانک مرکزی در یکسال گذشته ۱۰۰ درصد افزایش یافته که با انتقاد جدی رئیس کل مواجه شده است.

پیشنهاد سوئیفت منطقه‎ای و ارز دیجیتال برای مقابله با تحریم

اخبار مالی-رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به شرایط اقتصادی کشور، ضرورت افزایش توان نظام بانکی به‌جهت فعالیت‌ها درون کشور و هم مواجهه با تحریم‌ها اجتناب‌ناپذیر است.

انتقال معاملات خرد ارزی به بازار جدید

اخبار مالی- برای ساماندهی معاملات ارزی و پاسخگویی به نیازهای مردم با مشارکت بانک ها، صرافی های مجاز ‌و نظارت و بازیگردانی بانک مرکزی، در آینده نزدیک «بازار ارز» راه اندازی می شود.

تسویه ۷۷ هزار میلیارد تومان از بدهی های بانک مرکزی

اخبار مالی-رئیس امور پایش تعهدات دولت در سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه کمتر از ۱۰ هزار میلیارد تومان از بدهی‌های مربوط به تبصره ۵ قانون بودجه تسویه شد، گفت: بانک مرکزی ۷۷ هزار میلیارد تومان از بدهی‌ بانک‌ها را برای تسویه ارائه کرد.

امکان تهاترمطالبات ازمراکز درمانی با بانکهای دولتی

اخبار مالی-واحدهای تولیدی که از مراکز درمانی دولتی مطالبه دارند می‌توانند براساس ابلاغیه بانک مرکزی این مطالبات را با بدهی به بانک‌های دولتی یا شرکت‌های خدمات‌رسان دولت تهاتر کنند.

مزیت های بانکداری بدون مرز تشریح شد

اخبار مالی- مزیت‌های بانکداری بدون مرز در کارگاهی که از سوی شرکت داتین برگزار شد، مورد بررسی قرار گرفت.

بانک حکمت ایرانیان شفاف سازی کرد

اخبار مالی- بانک حکمت ایرانیان توضیحات تکمیلی در خصوص سرفصل سایر درآمدها در اطلاعات و صورتهای مالی میان دوره ای شش ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۹۷ را در کدال منتشر کرد.

تقدیر از مدیرعامل بانک‌پاسارگاد به‌عنوان خیر نمونه

اخبار مالی-در مراسم بزرگداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار که در تاریخ ۲۴ آبان سال ۱۳۹۷ در محل تالار وحدت برگزار شد، از مجید قاسمی مدیرعامل بانک‌پاسارگاد، به‌‌عنوان «خیر نمونه کشوری» در امر ساخت کتابخانه تقدیر شد.

پرداخت ۲۵۰ میلیارد ریال تسهیلات یارانه دار به استانها از سوی بانک سینا

اخبار مالی-مدیرعامل بانک سینا گفت: توسعه محکم و پایدار، جزو اصلی ترین استراتژی ها و اصول بانک سینا در جریان فعالیت ها و حرکت بر مسیر تعالی بوده و در این راستا با ارائه خدمات متنوع و به روزگام برداشته است.

وعده ارزی بانک مرکزی

اخبار مالی- رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد که این بانک با لحاظ تمام شرایط کشور و قوانین و مقررات همراهی لازم در زمینه بازگشت ارز صادراتی به کشور را خواهد داشت.

ایران یکی از ۵۰ کشور برتر در صنعت پرداخت دنیاست

اخبار مالی-ایران در حوزه های دبیت کارت، تراکنش های شارژی، شتابی و اینترنتی در رتبه بالایی در جهان قرار دارد و چند شرکت پرداخت ایرانی جزو پنجاه شرکت صنعت پرداخت دنیا هستند.

سایر اخبار

دو شرط بانک مرکزی برای برگزاری مجمع بانک حکمت ایرانیان

بدهی 150 هزار میلیارد تومانی بانک ها به بانک مرکزی

طراحی رمز یک بار مصرف برای حفظ امنیت حساب بانکی

بانک‌ها و موسسات اعتباری 6.8 درصد بیشتر تسهیلات دادند

لزوم راه اندازی سریعتر کانال مالی از سوی اتحادیه اروپا

دریافت ٧ هزار فقره تسهیلات ارزان قیمت توسط مشتریان بانک صادرات

دسترسی بانک مرکزی به سوئیفت قطع شد

افزایش درآمد ارزی، زیان بانک پارسیان را تبدیل به سود کرد

بررسی تمدید کارت‌های اعتباری به جای صدور کارت جدید

ادامه تعلیق نماد بانک انصار

پرداخت 277 هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه در بانک کارگشایی

رشد 14 درصدی اعطا تسهیلات بانک سپه در استان زنجان

الزامات تراکنش‌های انتقال وجه شتابی و غیر شتابی بانک پاسارگاد

چگونه 4 بانک ایرانی از لیست تحریم‌های آمریکا خارج شدند

تغییر سقف عمومی تراکنش‌های شتابی و غیرشتابی در شبکه بانکی

بانک شهر حامی دهمین نمایشگاه کتاب استانی

بانک ملی 53 هزار فقره تسهیلات مضاربه به بنگاه ها پرداخت

افزایش سرمایه گذاری ها و کاهش زیان در بانک صادرات

نقد دلاری شدن اقتصاد ایران

بانک ملی 6 هزار فقره تسهیلات خرید دین پرداخت کرد

تمهیدات جدید بانک مرکزی برای بازگشت ارز صادرکنندگان به کشور

حمایت بانک سینا از طرح های اشتغالزای روستایی

قطع دسترسی به سوئیفت برای چند بانک ایرانی از فردا

تعلیق سوئیفت و راهکار ایرانی

لزوم حل مشکل ناترازی و ساختار مالی نظام بانکی

زیان بانک ایران زمین 173 درصد بیشتر شد

سبد طلا معیار پرداخت سود بانکی + ویدیو

انتشار اسناد خزانه برای تهاتر 100 هزار میلیارد تومانی بانک صادرات

بانک ملی به 176 هزار نفر تسهیلات ازدواج اعطا کرد

بانک ها به مردم سود واقعی بدهند

عرضه شمش‌های طلا در بانک کارگشایی

قانون صدور دسته چک اصلاح می شود

توزیع 18 هزار بن کارت خرید کتاب از سوی بانک شهر

افتتاح بیمارستان فوق تخصصی هسته ای با مشارکت بانک صادرات

رشد 5792 درصدی سرمایه گذاری های بانک پاسارگاد

برگزاری چهارمین نمایشگاه تراکنش ایران

دستگاه تحریک‌کننده الکتریکی شنوایی تولید شد

بانک صادرات صورت های سال 97 را با سود خواهد بست

بانک ملی ایران 676 فقره وام پرداخت کرد

چگونه نرخ سود موجب مهار تورم می شود؟

مهلت 4 ماهه ایران برای استانداردسازی بانکی

موافقت چین با تاسیس بانک های خارجی فرصتی برای ایران

اوضاع بازار مسکن از ابتدای سال تا آخر مهر

افتتاح سپرده ارزی در بانک توسعه صادرات

هدف اصل 44 کاهش تصدی گری دولت است

شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۴:۳۱ - درج شده در بخش: اقتصاد

اخبار مالی- اصل ۴۴ مجموعه قوانین و سیاست هاست که همه آنها را باید با هم دید که هدف اصلی آن کاهش تصدی گری دولت است.

اخبار مالی-وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از دستور رییس‌جمهور برای آغاز نوبت دوم توزیع بسته‌های حمایتی خبر داد.

اخبار مالی- رئیس کل بیمه مرکزی تشکیل کمیته صیانت را در راستای حمایت از بیمه گران و بیمه گذاران عنوان کرد.

اولین مدرسه سرمایه گذاری در بازار سرمایه افتتاح شد

شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۱:۴۸ - درج شده در بخش: بانک

اخبار مالی-مرکز آموزش و تالار اختصاصی معاملات کارگزاری بانک صنعت و معدن بعنوان نخستین مدرسه سرمایه گذاری در بازار سرمایه با حضور مدیرعامل بانک صنعت و معدن افتتاح شد.

بانک‌پاسارگاد از نفرات برتر کنکور سراسری تقدیر کرد

شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۳:۰۷ - درج شده در بخش: بانک

اخبار مالی-بانک‌پاسارگاد برای یازدهمین سال متوالی، از نفرات اول تا سوم آزمون سراسری، در ۵ رشته آزمایشی تقدیرکرد.

عرضه اولیه 10 درصد سهام «زکشت» در فرابورس

چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۰:۳۱ - درج شده در بخش: بورس

اخبار مالی- تعداد ۲۰ میلیون سهم از مجموع سهام شرکت کشاورزی مکانیزه اصفهان کشت با روش ثبت سفارش در بازار دوم فرابورس برای نخستین بار به عموم عرضه شد.

افزایش ضریب نفوذ بیمه با پاسخگویی صحیح

چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۸:۴۷ - درج شده در بخش: بیمه

اخبار مالی- سامانه‌های پاسخگویی مردمی و رسیدگی به شکایات در واقع، پیشخوان صنعت بیمه به شمار می‌رود و این ماموریت باید با جدیت دنبال شود.

سپرده گذاری 4500 میلیارد تومان منابع ارزی

چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۴:۴۵ - درج شده در بخش: اقتصاد

اخبار مالی-صندوق توسعه ملی در نیمه اول امسال حدود ۴۵۰۰ میلیارد تومان از منابع خود را به ریال تبدیل و در بانک‌ها سپرده‌گذاری کرده است.

بیمه تکمیلی درمان مستمری بگیران تامین اجتماعی تمدید شد

چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۸:۰۳ - درج شده در بخش: بیمه

اخبار مالی- دستور اداری کسر حق بیمه تکمیلی درمان مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی، توسط سرپرست سازمان تامین اجتماعی تمدید و ابلاغ شد.

875 هزار نفر کارت بانکی خود را جایگزین کارت سوخت کردند

سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۷:۱۵ - درج شده در بخش: بانک

اخبار مالی- عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران اعلام کرد: تاکنون ۸۷۵ هزار نفر کارت بانکی خود را جایگزین کارت سوخت کرده اند که با این کار ۴۳ میلیارد تومان در منابع دولتی صرفه جویی شده است.

سایر اخبار

دو شرط بانک مرکزی برای برگزاری مجمع بانک حکمت ایرانیان

بدهی 150 هزار میلیارد تومانی بانک ها به بانک مرکزی

طراحی رمز یک بار مصرف برای حفظ امنیت حساب بانکی

بانک‌ها و موسسات اعتباری 6.8 درصد بیشتر تسهیلات دادند

لزوم راه اندازی سریعتر کانال مالی از سوی اتحادیه اروپا

دریافت ٧ هزار فقره تسهیلات ارزان قیمت توسط مشتریان بانک صادرات

دسترسی بانک مرکزی به سوئیفت قطع شد

افزایش درآمد ارزی، زیان بانک پارسیان را تبدیل به سود کرد

بررسی تمدید کارت‌های اعتباری به جای صدور کارت جدید

ادامه تعلیق نماد بانک انصار

پرداخت 277 هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه در بانک کارگشایی

رشد 14 درصدی اعطا تسهیلات بانک سپه در استان زنجان

الزامات تراکنش‌های انتقال وجه شتابی و غیر شتابی بانک پاسارگاد

چگونه 4 بانک ایرانی از لیست تحریم‌های آمریکا خارج شدند

تغییر سقف عمومی تراکنش‌های شتابی و غیرشتابی در شبکه بانکی

بانک شهر حامی دهمین نمایشگاه کتاب استانی

بانک ملی 53 هزار فقره تسهیلات مضاربه به بنگاه ها پرداخت

افزایش سرمایه گذاری ها و کاهش زیان در بانک صادرات

نقد دلاری شدن اقتصاد ایران

بانک ملی 6 هزار فقره تسهیلات خرید دین پرداخت کرد

تمهیدات جدید بانک مرکزی برای بازگشت ارز صادرکنندگان به کشور

حمایت بانک سینا از طرح های اشتغالزای روستایی

قطع دسترسی به سوئیفت برای چند بانک ایرانی از فردا

تعلیق سوئیفت و راهکار ایرانی

لزوم حل مشکل ناترازی و ساختار مالی نظام بانکی

زیان بانک ایران زمین 173 درصد بیشتر شد

سبد طلا معیار پرداخت سود بانکی + ویدیو

انتشار اسناد خزانه برای تهاتر 100 هزار میلیارد تومانی بانک صادرات

بانک ملی به 176 هزار نفر تسهیلات ازدواج اعطا کرد

بانک ها به مردم سود واقعی بدهند

عرضه شمش‌های طلا در بانک کارگشایی

قانون صدور دسته چک اصلاح می شود

توزیع 18 هزار بن کارت خرید کتاب از سوی بانک شهر

افتتاح بیمارستان فوق تخصصی هسته ای با مشارکت بانک صادرات

رشد 5792 درصدی سرمایه گذاری های بانک پاسارگاد

برگزاری چهارمین نمایشگاه تراکنش ایران

دستگاه تحریک‌کننده الکتریکی شنوایی تولید شد

بانک صادرات صورت های سال 97 را با سود خواهد بست

بانک ملی ایران 676 فقره وام پرداخت کرد

چگونه نرخ سود موجب مهار تورم می شود؟

مهلت 4 ماهه ایران برای استانداردسازی بانکی

موافقت چین با تاسیس بانک های خارجی فرصتی برای ایران

اوضاع بازار مسکن از ابتدای سال تا آخر مهر

افتتاح سپرده ارزی در بانک توسعه صادرات

اخبار مالی

اخبار مالی