تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۷
کد خبر : 4629

بانک گردشگری به صاحبان کسب و کارهای کوچک و متوسط تسهیلات می دهد

بانک گردشگری به صاحبان کسب و کارهای کوچک و متوسط تسهیلات می دهد
اخبار مالی: بانــک گردشگری بــا هــدف کمک بــه صاحبان کســب و کار کوچک و متوسط که نسبت به نصب پایانه‌های فروش(POS) یا دستگاه متصل بــه حساب بانک گردشگری اقـدام کرده‌اند، بسته خدمات و مشوق‌ها از جمله پرداخت تا 10 میلیارد ریال تسهیلات درنظر گرفته است.

در این بسته بــا ارائــه خدمــات و مشــوق‌هــای تسهیلاتی تلاش شده نیازهای ایــن گــروه از کســب و کارهــا تأمیــن شود. اجرای این طرح برای تمام مشـتریان قدیم و جدید بانک گردشگری کــه حائز شرایط هستند، از ابتدای اسفند ۱۴۰۰ تا پایان سال ۱۴۰۲ برقرار است.

کسب و کارهای کوچک و متوسط کــه دستگاه کارتخوان(POS) یا درگاه پرداخت بانک گردشری را دارند، می‌توانند از تسهیلات ارزان قیمت بر مبنای معدل موجودی حساب متصل به دستگاه کارتخوان/ درگاه پرداخت تا میزان ۱۰ میلیارد ریال بهره‌مند شوند. نرخ سود این تسهیلات ۱۰ درصد و بازپرداخت آن بسته به مدت زمان معدل موجودی ۱۲ تا ۲۴ ماه است.

همچنین دریافت دسته چک با شرایط تسهیل شده شامل ارائه خدمات افتتاح حساب جاری و تحویل دسته چک و صدور دسته چک مشروط به رعایت شرایط افتتاح حساب جاری از دیگر خدمات این طرح بانک گردشگری است.

متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر بــه شـعب بانـک گردشگری و وب ســایت بانک به نشانی Tourismbank.ir مراجعه و یا با شماره تلفن ۲۳۹۵۰ تماس حاصل کنند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.